Planuojama rekonstruoti buvusį Kaišiadorių kino teatrą

Kultūros paskirties kino teatro pastatas rekonstruojamas į administracinį pastatą, esamos patalpos neatitinka darbuotojų keliamų reikalavimų, todėl numatoma pastato rekonstrukcija. Iš vidaus planuojamas patalpų perplanavimas, durų, dangų keitimas, naujos elektros instaliacijos įrengimas, naujų vandentiekio ir nuotekų vamzdynų įrengimas. Iš išorės pastato sienos yra šiltinamos, pakeičiami visi langai ir lauko durys. Pastatas suskirstomas zonomis, jose įrengiamos jaunimo centro ir administracines.

Pastatas suskirstomas į dvi zonas. Vienoje iš zonų, pietinėje pastato pusėje projektuojamos jaunimo centro patalpos, kurios išsidėsto per du aukštus, šiaurės vakarų pusėje planuojamos administracinės patalpos. Jos planuojamos esamų kabinetų vietose ir naujai projektuojamo priestato vietoje. Antrame aukšte projektuojamos bendro naudojimo patalpos. Abi šias zonas jungia posėdžių salė, esanti pastato centrinėje dalyje.

Administracinės patalpos projektuojamos buvusių kabinetų vietoje, perplanuojant kabinetus. Pro pagrindines duris patenkama į koridorių, kurio dešinėje pusėje projektuojama stiklinė pertvara, už kurios įrengiama informacijos vieša erdvė su mini kompiuterių klase ir skaitykla (2 kompiuterizuotos darbo vietos klientams, spausdinimo aparatas, knygų lentynos, minkštasuolis ir kavos aparatas). Toje pačioje erdvėje stiklinėmis pertvaromis atskirti darbuotojų darbo kabinetai su galimybe verslo vadybininkui stumdoma stikline matine pertvara atsitverti nuo kito darbuotojo konsultuojančio klientus. Iš viešos erdvės galima patekti į finansininko kabinetą su šalia esančia patalpa skirta archyvui ir direktoriaus kabinetą su šalia esančia virtuvėle darbuotojų poreikiams bei renginių kavos pertraukoms organizuoti.

Iš koridoriaus taip pat patenkama į vestibiulį, kuris išlieka esamoje vietoje, tik demontuojama esama kasa ir įrengiama rūbinė. Iš vestibiulio patenkama į san. mazgus, kurie projektuojami buvusiųjų san. mazgų ir buvusios laiptinės vietoje, įrengiant didesnius san. mazgus vyrams ir moterims bei projektuojant naują san. mazgą žmonėms su negalia ir pagalbinę patalpą (Valymo reikmenims bei laikinai nenaudojamiems daiktams laikyti (parodų įrangai, maketams ir pan.)).

Kaišiadorių kino teatras

Prie esamo tūrio, kairėje pastato pusėje įrengiamas dviejų aukštų stiklinių vitrinų priestatas, kuriame įrengiama renginių salė iki 30 vietų su stalais ir kėdėmis, projektoriumi. Mažesniems renginiams, mokymams, pasitarimams, diskusijoms, į kurią patenkama iš vestibiulio. Taip pat įrengiama laiptinė su liftu, į kurią patenkama iš koridoriaus ir vestibiulio. Iš administracinėse patalpose esančios laiptinės patenkama į bendro naudojimo patalpas antrame aukšte ir terasą. Dešinėje pusėje buvusios aparatinės vietoje įrengiamas 4 vietų kabinetas ir bendras koridorius su dviem san. mazgais pritaikytais žmonėms su negalia. Kairėje pusėje buvusių dviejų kabinetų vietoje įrengiamas vienas didelis kabinetas su trimis darbo vietomis. Taip pat iš koridoriaus patenkama į naujai projektuojamą priestato dalį, kurioje įrengiamas diskusijų kabinetas ir kabinetas su dvejomis darbo vietomis, šios zonos atskiriamos stiklinėmis pertvaromis.

Buvusi kino salės erdvė su sėdimomis vietomis ir scena padalinama per puse. Vienoje dalyje projektuojama administracinės patalpos kartu su jaunimo centru priklausanti 110 vietų salė ir koridorius, kuris projektuojamas lygiagrečiai salės ir jungia administracines su jaunimo centro zonomis. Virš šio koridoriaus antrame aukšte projektuojamas taip pat koridorius, kuris jungia jaunimo centro zoną su virš administracinių patalpų projektuojamą bendro naudojimo zoną. Kitoje buvusios scenos ir kino salės vietoje, pietinėje pastato dalyje, planuojamos jaunimo centro patalpos per du aukštus. Į šį korpusą taip pat patenkama iš lauko projektuojamu įėjimu pietinėje pastato pusėje. Pro įėjimą patenkama į koridorių su liftu ir laiptine. Pirmame aukšte koridorius veda į pramogų erdvę (aktyviam veikimui – biliardas, teniso stalas, nišoje įmontuotos lentynos daiktams, suvenyrams, minkštasuoliai ir kėdės su stalais). Šioje erdvėje taip pat suprojektuoti san. mazgai (vyrų, moterų ir ŽN) ir sandėlys. Antrame aukšte projektuojama ekspozicijų salė (skirta darbo grupių susitikimams, mokymams, seminarams, filmų peržiūrai, bevielio interneto zonos naudojimui, teatrinei veiklai, parodoms, atidarymams, judriai veiklai, šventėms ir pan.), metodinis kabinetas su virtuvine įranga (neformaliojo švietimo vieta – sveika mityba, mokymasis gaminti valgį ir pan.) ir vedėjo kabinetas.

Rūsyje esančios patalpos perplanuojamos, vietoj esamų sandėlių ir batų taisyklos patalpų įrengiamos techninės patalpos, esama šilumos punkto patalpa perkeliama į vieną iš batų taisyklos patalpų. Taip pat panaikinamas esamas įėjimas į rūsį iš lauko ir esama vidaus laiptinė ir įrengiama nauja laiptinė su liftu, kuri jungia rūsį su pirmu ir antru aukštu.

Statinių statybvietės adresas: Gedimino g. 55, Kaišiadorių m.

Statinių numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis: Administracinės paskirties pastatai. Statybos rūšis: 7.2. statinio rekonstravimas Statinių kategorija: Ypatingi statiniai.

Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo įgaliotas atstovas, galintis informuoti apie projektinius pasiūlymus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris: UAB „Šiltas namas“  Dariaus ir Girėno g. 42A-509 Vilnius, tel. nr. (8-5)2696910 Projekto vadovė: Sandra Steponavičiūtė, el. p. ss@siltasnamas.eu; tel. Nr.: +37063580801

Statytojas: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija.

Susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, telefono numeris ir laikas, savivaldybės interneto svetainės adresas. Kaišiadorių  rajono  savivaldybė,   Bažnyčios  g. 4, LT-  56121 Kaišiadorys, Tel.  (8  346) 20 480; darbo dienomis 8.00-17.00 val.; http://www.kaisiadorys.lt

Informacija, iki kada ir kaip iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų: Pasiūlymus teikti iki 2017 m. birželio 26 d. 17:00 val.. paštu UAB „Šiltas namas“  Dariaus ir Girėno g. 42A-509 LT-02189, Vilnius. arba elektroniniu paštu ss@siltasnamas.eu  ir viešo susirinkimo metu.

Kur ir kada vyks viešas susirinkimas: 2017 m. birželio 27 d. 17:00 val. Kaišiadorių rajono savivaldybė, Bažnyčios g. 4, LT- 56121 Kaišiadorys.

Projektiniai pasiūlymai

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto