Planuojama rekonstruoti Kaišiadorių miesto stadioną

Kaišiadorių rajono savivaldybė planuoja rekonstruoti esamą Kaišiadorių miesto stadioną, esantį adresu Paukštininkų g. 5A, Kaišiadorys. Projekte numatyta darbus atlikti dviem etapais. Pirmajame etape numatoma įrengti futbolo aikštę su dirbtine danga, bėgimo takus, lauko teniso kortų aikštelę, teritorija bus aptverta ir apšviesta, sutvarkyti privažiavimai ir automobilių stovėjimo aikštelės, šaligatviai ir teritorijos apželdinimas, įrengtas drenažas. Antruoju etapu numatoma įrengti 500 vietų žiūrovų tribūną su pagalbinėmis (sportininkų persirengimo, pagalbinėmis sanitarinėmis, medicinos ir inventoriaus laikymo) šildomomis patalpomis.

Vanduo bus naudojamas tik buitinėms reikmėms. Bus prisijungta prie miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų. Paviršinis lietaus vanduo nuo bėgimo takelių ir futbolo aikštės, stadiono vidiniu perimetru bus surenkamas į bendrą paviršinių nuotekų surinkimo ir nuvedimo sistemą. Lietaus nuotekos nuo kitų sportinių kietųjų dangų ir pėsčiųjų takų nebus užterštos ir nubėgs į žalius plotus.

Sanitarinių buitinių patalpų ir teritorijos apšvietimui bei šilumos aprūpinimui pastate bus naudojama elektros energija.

Prognozuojamo triukšmo poveikis numatomas epizodinis ir trumpalaikis ir neviršys HN 33:2011 ribinių verčių.

Su gauta Aplinkos apsaugos agentūros išvada dėl susisiekimo komunikacijų kelių (gatvių) paskirties, Kaišiadorių miesto stadiono, Paukštininkų g. 5A, Kaišiadorių m. rekonstravimo poveikio aplinkai vertinimo atrankos išvada galite susipažinti paspaudę šią nuorodą.

Naujienos iš interneto