Po šilto savaitgalio vėl sulauksime vėsesnių orų

Antradienį virš Lietuvos įsitvirtins šalta oro masė, temperatūra nebekils taip aukštai. Naktį bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 šilumos, o dieną teks tenkintis vos 4–8 laipsnių šiluma. Kritulių debesys formuosis pavienėse vietose, vyraus lietus, tačiau kai kur gali iškristi ir šlapios snaigės.

Šiauriau mūsų šalies besisukantis žemo slėgio sūkurys, atsiųs kelis drėgmės pritvinkusius debesis ir trečiadienį. Didžiausia nedidelių kritulių tikimybė bus šiaurės vakariniuose rajonuose. Naktį daugelyje vietovių paspaus 0–4 laipsnių šaltis, kai kur vakaruose išliks teigiama temperatūra, o dieną oras šils tik iki 5–8 laipsnių.

Ketvirtadienis bus sausesnis, keli debesys su silpnais krituliais praslinks naktį. O dieną stiprėjant aukštam slėgio laukui, kritulių tikimybė menks. Praėjusią savaitę lepinusi šiluma kol kas nesugrįš. Naktį ties šiauriniais rajonais paspaus silpnas šaltukas, kitur bus apie 0–1 laipsnį šilumos. Dieną temperatūra kils vangiai ir vėl pasieks vos 5–8 laipsnius.

Penktadienį virš Norvegijos ir Švedijos besisukantis anticiklonas dar labiau sustiprės. Lietuvoje kritulių tikėtis jau bus neverta. Iš šiaurės pučiantis vėjas ir toliau gabens vėsą. Naktį prasisklaidžius debesims paspaus šaltukas, o dieną nors pro debesis vis rodysis saulė, tačiau išliks nelabai šilta.

Savaitgalį sausesnių orų laikotarpis tęsis ir toliau, temperatūra dienomis kils šiek tiek aukščiau.

Naujienos iš interneto