Po vasariško savaitgalio atkeliauja žiemiški orai

Antradienio naktį iš vakarų artės žemo slėgio centras. Į vakarinę šalies dalį plauks vis tankesni debesys, čia vietomis palis, o rytiniuose rajonuose pragiedrulių liks daugiau, žymesnio lietaus būti neturėtų. Vėjas daugiausia pūs iš pietryčių, pietų, 5–10 m/s greičiu, paryčiais vakariniame šalies pakraštyje vėjas suksis iš vakarų. Naktis bus šilta, laikysis 8–13 laipsnių šiluma, tik prie jūros rytą temperatūra pažemės iki 5–7 laipsnių šilumos.

Antradienio dieną didesnę šalies dalį dengs vientisas pilkų debesų sluoksnis, tarpais palis. Labiau pasiseks rytiniams rajonams, čia pirmoje dienos pusėje dar bus nemažai pragiedrulių, o gausesnis lietus atkeliaus tik popietę. Vėjas visoje šalyje pamažu suksis iš vakarų ir sustiprės iki 8–13 m/s, kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Temperatūra šalyje bus labai kontrastinga: daug kur temperatūra jau nekils aukščiau 10–15 laipsnių, vakariniame šalies pakraštyje bus tik 7–9 laipsniai šilumos, bet rytiniuose rajonuose vidurdienį dar daug kur spės sušilti iki 16–21 laipsnio. Vakarop visą šalį užlies vėsa ir temperatūra suvienodės, bus 6–11 laipsnių šilumos.

Trečiadienį mūsų šalies orus lems ciklonas, pateksime į šaltąją jo dalį. Dangų dengs tankūs debesys, pragiedrulių greičiausiai nebus. Naktį daug kur protarpiais palis, gausiau lis rytiniuose rajonuose, o dieną taip pat protarpiais palis, tačiau nuo vidurdienio į šalį ims veržtis šalto oro masė, todėl pradedant šiaurės vakariniais rajonais – lietų ims keisti šlapdriba. Pūs stiprus ir nemalonus vakarų, šiaurės vakarų vėjas, naktį vietomis, dieną daug kur gūsiai sieks 15–20 m/s. Naktį temperatūra pažemės iki 2-7 laipsnių šilumos, o dieną beveik nekils ir bus 3–8 laipsniai šilumos.

Ketvirtadienio naktį daug kur iškris trumpalaikiai ir negausūs krituliai, o dieną žymesnių kritulių jau nenumatoma, tačiau vyraus debesuotas dangus. Vėjas po truputį rims. Naktį bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos, dieną šils tik iki 3–8 laipsnių.

Penktadienio naktį vietomis, dieną didesnėje šalies dalyje palis. Į šalį ims plūsti šiltesni orai, todėl naktį temperatūra jau nekris žemiau 0–5 laipsnių šilumos, dieną turėtų atšilti iki 9–14 laipsnių šilumos.

Pagal dabartinius duomenis, savaitgalį į šalį ims plūsti dar šiltesni orai, palis tik vietomis.