Po VII EKKL turo trys Kaišiadorių regiono komandos – pirmajame geriausių komandų penkete

VII turas startavo gruodžio 5-osios vakarą rungtynėmis Kaišiadoryse: čia susikovė aikštės šeimininkai „TPA“ (4-3) prieš svečių iš Elektrėnų komandą „Centauras“ (3-3). Visas pirmasis kėlinys vyko lygiai ir pakankamai rezultatyviai. Nei vienai komandai nesugebant labiau atsiplėšti, ir po pirmojo kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas.

Antrajame kėlinyje vyresni ir labiau patyrę aikštės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir sulig kiekvienu kėliniu vis didino savo persvarą: po trečiojo kėlinuko turėjo beveik pergalingą dvidešimties taškų persvarą. Jaunieji elektrėniškiai paskutiniame kėlinyje bandė kilti į lemiamą šturmą, bet tam pritrūko jėgų ir laiko, tad teko pralaimėti rungtynes galutiniu rezultatu 71:84.

Naudingiausiai ir rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje pasirodė Ignas Mikulis (26 tšk., 12 atk. kam., 9 išprovokuotos pražangos., 38 naud. b.).

Gruodžio 6-osios vakarą vyko vienerios VII turo rungtynės. Rumšiškėse susikovė aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „IDIP“ (7-0) prieš svečių teisėmis šįkart žaidusią vietos komandą „Rumšiškės“ (4-2). Nuo pat rungtynių pradžios svečių komanda turėjo „sugerti stiprų varžovų smūgį“ ir po pirmosios dalies atsiliko pakankamai didele: dvidešimties taškų persvara.

Kaip rodė tolimesnė rungtynių eiga, šios puikios rungtynių pradžios komandai „IDIP“ užteko, kadangi rumšiškėnai atsigauti nesugebėjo ir varžovų persvarą per likusį rungtynių laiką, „aptirpinę“ tik vienu tašku, pralaimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 71:90.

Rezultatyviausias komandos kaišiadorietis buvo Liutauras Zaksas – 7 taškai. Pralaimėjusių komandoje po 14 naudingumo balų surinko Vytautas Bukėnas ir Mindaugas Čižauskas.

Paskutinės VII turo rungtynės gruodžio 10 dieną vyko Kaišiadoryse: susitiko aikštės šeimininkų komanda „Fotokos“ (0-7) ir svečiai „Strėva“ (2-7).

Pirmojoje rungtynių pusėje vyko klampi, nerezultatyvi, su daugybe netaiklių metimų, kova. Tai lėmė, kad po pirmųjų dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas: 32:32.

Po ilgosios pertraukos į priekį „truktelėjo‘‘ aikštės šeimininkų komanda, kuri, pradėjusi geriau pataikyti po trijų kėlinių, įsiveržė į priekį vienuolikos taškų persvara.

Ketvirtajame kėlinyje darbo ėmėsi komandos „Strėva“ lyderis Augustinas Butkus, kuris pradėjo pataikyti sudėtingus tritaškius, po kurių svečiai įsiveržė į priekį. Per likusį rungtynių laiką „Fotokos“ varžovų pavyti nesugebėjo ir pralaimėjo galutiniu rezultatu 61:65.

Nugalėtojų komandoje iš vietinių komandos krepšininkų rezultatyviausias buvo Paulius Paškevičius – 11 taškų. Pralaimėtojų komandoje rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Aivis Radlinskas (22 tšk., 10 atk. am., 9 išprovokuotos pražangos., 23 naud. b.).