Poilsiautojų orai nedžiugins

Pirmadienį iš vakarų Lietuvą pasieks šaltasis atmosferos frontas. Naktį debesuotumas didės visur, tačiau lietaus zona iki ryto apims tik vakarinius rajonus. Dieną trumpi lietūs nulis daugelyje šalies vietovių, vietomis griaudės perkūnija. Vėjas pasisuks iš pietvakarių ir sustiprės iki 6-11 m/s, dieną kai kur jo gūsiai sieks 14 m/s. Naktis dėl debesų bus truputį šiltesnė – 9–14, pajūryje iki 16 laipsnių šilumos, o dieną temperatūra svyruos tarp 17 ir 22 laipsnių.

Antradienį orai toliau bus šiauriau esančio žemo slėgio sūkurio įtakoje. Nakties metu debesuotumas mažės, palis nedaug ir tik kai kur, didesnė tikimybė vakariame šalies pakraštyje. Vietomis bus palankios sąlygos rūkui formuotis. Nakties metu atvės iki 7-12 laipsnių ir tik prie jūros bus keliais laipsniais šilčiau.

Antradienio dieną bus palankios sąlygos lietaus debesims augti, tad daug kur prognozuojami trumpi vasariniai lietūs. Pūs vakarų, vidutinio stiprumo vėjas. Temperatūra dienos metu bus panaši kaip pirmadienį – 17-22 laipsniai šilumos.

Trečiadienį orai labai primins prieš tai buvusius. Po giedresnės nakties, kaip vėl palyti bus geriausios sąlygos vakariniuose rajonuose, kitur yra tikimybė, jog suboluos rūkas. Įdienojus debesų gausės ir daug kur iškils aukšti kamuoliniai debesys iš kurių trumpai palis. Pūs vakarų, pietvakarių, vidutinio stiprumo vėjas. Naktį atvės iki 8-13, vidurdienį oras įšils iki 18–23 laipsnių.

Ketvirtadienis žada būti sausas ir šiltas. Sustiprėjęs aukštesnis slėgis sklaidys debesis. Jei palis tai tik dieną trumpai ir tik kai kur. Vėjas bus nepastovios krypties, vidutinio stiprumo. Naktį prognozuojama 9-14, dieną 21-26 laipsniai šilumos.

Savaitės pabaigoje numatomi šilti, tačiau su lietumi orai.