Policija blokavo Laisvės prospektą Vilniuje, ieškomas automatu ginkluotas asmuo

Ketvirtadienį apie 18 val. Vilniuje, Laisvės prospekte, didžiulės policijos pajėgos užtvėrė eismą. Ant gatvių sustatyti policijos automobiliai užtvėrė eismą ties 6-uoju Vilniaus policijos komisariatu ir degaline „Emsi“. Pagal pirminę informaciją, kurią skelbia žinių tarnybos, gaudomas automatu ginkluotas vyras.

Kaip skelbia įvairūs šaltiniai, iš  6-ojo Vilniaus policijos komisariato pabėgo jaunuolis, kuris pagrobė „Kalašnikov“ automatą, kurie pareigūnams buvo išdalinti po teroro aktų Paryžiuje.

Papildytą 19 val. 5 min.

Automatą „Kalašnikov“ iš policijos pareigūnų pagrobė vyras, kuris į komisariatą buvo atvežtas dėl administracinio pažeidimo. Aplink 6-ąjį Vilniaus policijos komisariatą susirinko didžiulės policijos pajėgos. Pareigūnai naudoja ir skydus.

Papildyta 19 val. 12 min.

Vilniaus apskrities VPK išplatino pranešimą, kuriame pranešama apie bėglio paiešką. Pasak policijos pranešimo, iš policijos komisariato pagrobęs patrulio automatą paspruko Igorius Molotkovas (gim. 1991 m.).

Ginkluoto bėglio požymiai: jis dėvi juoda kepurė su snapeliu, ruda striuke, juodu džemperiu su gobtuvu, juodomis kelnėmis, avi juodais kedais su baltu užrašu.

Policija perspėja, kad žmogus turi psichikos sutrikimų. Jis surakintas antrankiais.

Pamatę šį žmogų, prie jo nesiartinkite ir iš karto skambinkite telefonu 112.

Papildyta 19 val. 15 min.

Policija išplatino bėglio Igorio Molotkovo nuotrauką. Policijos pajėgos supa kiemus. Gaudynės tęsiamos Ukmergės plento ir J.Baltrušaičio gatvių kryptimis.

Igoris Molotkovas

Papildyta 20 val. 50 min.

Automatu ginkluoto vyro ieško net apie 3000 policijos pareigūnų – tai yra net apie trečdalį visos Lietuvos policijos.

Pareigūnai plečia paieškos perimetrą, apžiūrimas jau ne tik Pašilaičių mikrorajonas, bet ir aplinkiniai.

Antnaujinta

Policijos ieškotas asmuo po 5 valandų paieškos sulaikytas apie 23.30 val.

Po intensyvios su ginklu pabėgusio asmens paieškos operacijos, pareigūnai jį sulaikė Vilniuje, Pelesos gatvėje (Naujininkų mikrorajonas). Sulaikomas asmuo nesipriešino.

Paieškos operacija ir kitos sustiprintos policinės kontrolės priemonės baigtos.

Policija dėkoja gyventojams už bendradarbiavimą ir atsiprašo dėl patirtų neigiamų išgyvenimų bei nepatogumų.