Policija ir artimieji prašo pagalbos: toliau ieškomas Kauno rajone dingęs jaunas vyras

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai toliau  vykdo Arnoldo Rakausko, gimusio 1998 m., paiešką, kuris gruodžio 29 d., apie 23.00 val. išėjo iš pažįstamo namų Kauno rajone, Vandžiogalos sen., Kazimieravos k., ir nebegrįžo.

Dar tą pačią naktį, sulaukus pranešimo, jauno vyro pareigūnai ieškojo pasitelkdami tarnybinius šunis. Dienos metu, leidus oro sąlygoms, paieškai buvo pakeltas ir sraigtasparnis. Šią savaitę pareigūnai kartu su kolegomis iš priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Vilniaus ir Kauno valdybų, pasitelkus povandeninius dronus, apieškojo 9 vandens telkinius, upių prieigas, jų krantus. Į paiešką pasijungė ir artimieji. Tačiau, deja, vyro surasti nepavyksta.

Asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnus el. paštu regina.kriveginenė@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Ypatingai pareigūnai ragina atsiliepti gyventojus, kurie gruodžio 29 d., antradienį, nuo 22.30 val. važiavo Kauno r. nuo Kazimieravos k. link Vandžiogalos, link Domeikavos arba link Jonavos ir pastebėjo keliu einantį asmenį ar visa tai užfiksavo automobilyje įrengtu vaizdo registratoriumi.

Taip pat pareigūnai prašo Kauno r., Vandžiogalos sen., gyventojų apžiūrėti savo ne tik apleistus pastatus ar daržines, tačiau taip pat ir ūkinius pastatus, garažus bei kitus negyvenamus statinius.