Policija sukelta ant kojų: ieškomas Jonavos miškuose dingęs nepilnametis

2016 m. liepos 5 d. apie 8 val. Danis Zigmantavičius (gim. 2001 m.) iš sodybos, esančios Bulotų k., Dumsių sen., Jonavos r., išvažiavo dviračiu į mišką uogauti ir nesugrįžo.

Apie 11 val. pastarasis skambino mobiliuoju telefonu savo mamai ir minėjo, kad nežino kur yra ir gali būti pasiklydęs. Paskutinį kartą motina su juo kalbėjo apie 15 val., sūnus jai aiškino, kad greitai parvažiuos į namus, tačiau taip ir neparvažiavo. Nuo to laiko nepilnamečio telefonas yra išjungtas.

Gavę informaciją, pareigūnai nedelsiant pradėjo aktyvius paieškos veiksmus, ieškoti nepilnamečio buvo pakeltas Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM sraigtasparnis, pasitelkti kinologai su tarnybiniais šunimis. Tačiau kol kas visos policijos pastangos bevaisės.

D. Zigmantavičius yra apie 175-180 cm. ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesiai rusvų plaukų, šukuosena “bangele”, buvo apsirengęs mėlynos spalvos treninginėmis kelnėmis, pilku su juoda bliuzonu, avėjo juodos spalvos sportiniais bateliais „Adidas“. Dviratis buvo baltos su mėlyna spalvos.

Asmenis, mačiusius šį nepilnametį, prašome kuo skubiau paskambinti bendruoju pagalbos tel. 112.

Danis Zigmantavičius

Naujienos iš interneto