Policija surado galimai vogtus daiktus. Gal tarp jų rasite ir savo? (video)

Marijampolės apskrities vyriausiame policijos komisariate (toliau – apskr. VPK) atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d. (dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu).

Kratos metu, pas įtariamąjį (gimusį 1985 m.) gyvenantį Kauno mieste, buvo rastas ir paimtas didelis kiekis antikvarinių daiktų, juvelyrinių dirbtinių, monetų, stalo įrankių, laikrodžių, suvenyrinis kardas ir kt. Įtariama, jog kratos metu rasti daiktai yra vogti.

Pastaruoju metu Kaišiadorių rajone taip pat suaktyvėjusios vagystės iš butų ir sodybų.

Kaip skelbiama Kaišiadorių rajono policijos komisariato pateikiamose kriminalinių įvykių suvestinėse, vagys, įsilaužę į butus, daugiausia stengiasi pavogti vertingus papuošalus ir kitus lengvai parduoti galimus daiktus. Todėl prašome šiuo pranešimu pasidalinti ir su savo pažįstamaisiais. Gal tarp šių rastų daiktų jie atpažins ir savuosius?

Asmenis, atpažinusius savo daiktus ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos, prašome kreiptis į Marijampolės apskr. VPK, esantį Marijampolėje Basanavičiaus a. 2, arba paskambinti tel. (8 700) 60361, arba tel. 112.

Marijampolės apskr. VPK inf.