Policijos įvykių suvestinė gegužės 2-8 d.

Vagystė iš statybvietės

2016-05-02, apie 8 val., buvo pastebėta, kad statybvietėje, esančioje Gedimino gatvėje, Kaišiadorys, nuo statybinio vagonėlio durų yra nulaužta pakabinama spyna. Vagonėlio viduje pasigesta daugybės įvairių statybinių įrankių. Vagonėlis bei įrankiai priklauso UAB „Nerstalita“. Kokie tiksliai įrankiai pavogti nėra žinoma. Žalos dydis nustatinėjamas. Turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas pasikoręs

2016-05-02, apie 18 val. 40 min., Žaslių geležinkelio stoties gyvenvietėje, Kaišiadorių rajone, savo namuose rastas pasikoręs pilietis, gimęs 1986 m. Lavonas be matomų išorinių smurto žymių. Išduota pažyma atlikti objektų tyrimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sumuštas nepilnametis

Kaišiadorių r., Rumšiškių miestelyje, sužalotas nepilnametis, gimęs 1999 m. 2016-04-21, apie 20 val., nepilnametį, grįžtantį iš krepšinio treniruotės, sužalojo nepažįstamas asmuo. LSMU Vaikų priėmimo skyriuje nukentėjusiam konstatuota veido ir alkūnės sumušimas, smegenų sukrėtimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Motina dingo su mažamete

2016-05-01, apie 13 val., iš namų, esančių Saulučių kaime, Kruonio sen., Kaišiadorių r. išvažiavo pilietė, gimusi 1988 m., į Kauno miestą uždarbiauti. Kartu su savimi išsivežė ir dukrą, gimusią 2010 m. Moteris žadėjo apsistoti pas savo motiną. Nuo to laiko jos vyras nežinojo, kur jo sutuoktinė ir jų dukra randasi, nes ji nesakė savo buvimo vietos. Vyras prašė surasti dukterį ir grąžinti ją į namus. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jau po kelių dienų motina su mergaite buvo surastos. Mergaitės paieška nutraukta, o dėl motinos veiksmų informuota Vaikų teisių apsaugos tarnyba.

Dingę pinigai atsirado

2016-05-03, apie 9 val. 30 min., pilietė, gimusi 1926 m., gyvenanti Rumšiškių miestelyje, Kaišiadorių rajone, kartu su savo dukra patikrinusios namuose buvusį seifą su pinigais pasigedo ten buvusių maždaug 10 000 eurų (tiksli suma buvo tikslinama). 2016-04-29 pinigai seife dar buvo. Pareigūnai buvo pradėję ikiteisminį tyrimą, tačiau jau po kelių dienų buvo nustatyta, kad iš tikrųjų pinigai pavogti nebuvo. Deja, dėl pačių nukentėjusiųjų neapdairumo, policijos pareigūnai įvykį tyrė kaip rezonansinį.

Pavogė degalus

2016-05-07, tarpe tarp 3 val. ir 5 val., Kaišiadorių rajone, Rumšiškių sen., Vosyliškių kaime, kelio Vilnius – Kaunas 81 kilometre esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje iš sunkvežimio DAF su priekaba kuro bakų, nuplėšus kuro bakų dangtelių rakinimo mechanizmą, pavogta apie 1100 litrų dyzelino, taip pat 4 vietose prapjautas priekabos tentas, iš vidaus niekas nedingę. Automobilyje tuo metu miegojo jo vairuotojas. Automobilis su priekaba priklauso UAB „Vistra Tech“. Padaryta materialinė žala nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas sprogmuo

2016-05-07 Kaišiadorių rajone, Rumšiškių sen., Užtakų kaime, atliekant kasimo darbus, sode rastas sprogmuo. Atvykę išminuotojai nustatė, kad tai II Pasaulinio karo likęs sprogmuo, keliantis pavojų aplinkiniams. Išminuotojai sprogmenį išminavo ir išsivežė sunaikinimui.

Smurtavo prieš dukrą

2016-05-08 gautas pranešimas, kad Pravieniškių I kaime, Pravieniškių seniūnijoje, Kaišiadorių rajone, tėvas puola muštis ir yra agresyvus. Atvykus į įvykio vietą, nustatyta, kad vyriškis smurtavo prieš savo pilnametę dukrą. Tėvas patalpintas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtavo ir sugyventiniai

2016-05-06 gautas pranešimas, kad Kęstučio gatvėje, Kaišiadoryse, mušasi sugyventinis. Smurtautojas, gimęs 1985 m., sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą, o vėliau uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirė užspringęs

2016-05-06 Paparčių kaime, Paparčių seniūnijoje, mirė pilietis, gimęs 1943 m. Pirminė mirties priežastis buvo neaiški. Bet kitą dieną gautas pranešimas iš teismo medicinos ekspertų, kad vyriškis užspringo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf.