Policijos įvykių suvestinė lapkričio 2-8 d.

Ūkiniame pastate rastas negyvas benamis

Lapkričio 2 d., apie 8 val., Kaišiadorių rajone, piliečiui, gimusiam 1951 metais, priklausančiame ūkiniame pastate rastas vyro apie 65-70 metų lavonas be išorinių smurto žymių. Pirminiais duomenimis vyras buvo benamis. Asmenybė nustatinėjama. Skirta užduotis atlikti objektų tyrimą. Vėliau nustatyta, kad tai pilietis, gimęs 1942 metais, be pastovios gyvenamosios vietos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtavo buvęs sutuoktinis

Lapkričio 4 d., 17 val. 15 min., namuose, esančiuose Gedimino gatvėje, Kaišiadoryse, pilietis, gimęs 1962 metais, sudavė smūgį kumščiu į smakrą buvusiai sutuoktinei, gimusiai 1959 metais, tuo sukeldamas fizinį skausmą. Nukentėjusiajai medikai nustatė žandikaulio sumušimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas lavonas

Lapkričio 4 d., Kauno apskrities VPK Kaišiadorių r. PK gautas pranešimas, kad 2015-11-04, 14 val. 55 min., savo namuose, esančiuose Gedimino gatvėje, Kaišiadoryse, rastas piliečio, gimusio 1959 metais, lavonas. Paskirta užduotis atlikti objektų tyrimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

2009-2010 m. rykšte paauklėjo sūnų

Lapkričio 6 d. Kauno apskrities VPK Kaišiadorių r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal pranešimą dėl fizinio skausmo sukėlimo. Nustatyta, kad 2009-2010 metais savo namuose, Palomenės sen., Kaišiadorių r. pilietis, gimęs 1969 m., savo mažamečio sūnaus, gimusio 1998 m., atžvilgiu naudojo fizinį smurtą, rykšte sudavė nenustatytą kiekį kirčių, dėl to mažamečiui buvo sukeltas fizinis skausmas, padaryti kūno sužalojimai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įsibrovė į namus ir pasmaugė šunį

Lapkričio 6 d., apie 18 val., pilietis, gimęs 1997 m., gyvenantis Kaišiadorių rajone, pro nerakintas verandos duris patekęs į kaimynės, gimusios 1961 m., gyvenančios Kaišiadorių rajone, gyvenamąjį namą, diržu pasmaugė name buvusį mišrūnų veislės šunį, kurį paslėpė kartoninėje dėžutėje namo kieme esančiame sandėliuke. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Bandė nuteistiesiems perduoti draudžiamų daiktų?

Lapkričio 7 d., apie 16 val. 30 min., Pravieniškių PN – AK 1-ojo sektoriaus teritorijos sulaikytas pilietis, gimęs 1983 m., gyvenantis Grigiškėse, Vilniaus rajone, kuris su savimi turėjo kuprinę. Įtarus, kad minėtas asmuo gali atlikti nuteistiesiems draudžiamų daiktų permetimą į pataisos namų teritoriją minėto asmens kuprinė buvo patikrinta ir joje rasta: keturi mobiliojo ryšio telefonai, vienas mobiliojo ryšio telefono įkroviklis, penki plastikiniai buteliukai su rudos spalvos skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą, viena atminties kortelė ir du paketėliai su baltos spalvos milteliais bei gabalėlis žalsvai rudos spalvos masės, kaip įtariama – narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas negyvas

Lapkričio 8 d., 10 val. 40 min., Žaslių miestelyje, Kaišiadorių rajone, rastas piliečio, gimusio 1969 m., gyvenančio Žaslių miestelyje, Kaišiadorių rajone, lavonas be išorinių smurto požymių. Lavonas nugabentas į Kauno miesto morgą mirties priežasčiai nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Muštynės Karčiupio kaime

Lapkričio 8 d., apie 16 val., name, Karčiupio kaime, Kaišiadorių rajone, neblaivus pilietis, gimęs 1996 m., konflikto su piliečiu, gimusiu 1997 m., metu, vieną kartą kažkokiu kietu daiktu trenkė į kairį skruostą, daug kartų rankomis ir kojomis daužė į įvairias kūno vietas, šiais savo veiksmais padarydamas įvairius kūno sužalojimus. Iš daikto, panašaus į plytą, metė į automobilį Citroen C5 ir sudaužė priekinį automobilio stiklą, sulankstė variklio dangtį ir stogą. Turtinė žala apie 700 Eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto