Policijos įvykių suvestinė rugsėjo 1-6 d.

Apvogė neužrakintą sandėliuką

Laikotarpiu nuo 2016-09-01, 22 val. iki 2016-09-02, 7 val. iš nerakinamo ūkinio pastato, priklausančio piliečiui, gimusiam 1954 m., esančio Rusonių kaime, Kaišiadorių r., buvo pavogtas vienfazis suvirinimo aparatas, elektrinė drėlė – perforatorius, elektrinė drėlė „Bosch“. Viso padaryta 500 eurų turtinė žala. Turtas nedraustas, pastatas be signalizacijos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė iš garažo

Laikotarpiu nuo 2016-08-29, 8 val. iki 2016-09-02, 12 val., Mūro Strėvininkų kaime, Kaišiadorių r., iš užrakinto garažo, priklausančio piliečiui, gimusiam 1946 m., buvo pavogtas benzininis pjūklas „Jonsered“ bei  trimeris „Jonsered“. Viso padaryta 300 eurų turtinė žala. Turtas nedraustas, garažas be signalizacijos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Bėgliai buvo stabdomi šūviais

2016-09-03 gautas pranešimas, kad autostradoje link Vilniaus pavojingai manevruodamas važiuoja mėlynas automobilis „Nissan Mikro“. Vingiuoja po kelią, važiuoja per skiriamąją juostą. Minėtas automobilis kelyje Antakalnis-Alytus-Merkinė, 10 kilometre, buvo stabdomas policijos pareigūnų naudojant šviesos švyturėlius bei garso sireną. Per garsiakalbį kelis kartus buvo liepiama vairuotojui sustoti, bet vairuotojas padidinęs greitį važiavo link Alytaus pusės, vinguriuodamas po visą važiuojamąją kelio dalį, tuo sukeldamas pavojų kitiems eismo dalyviams.

Pareigūnai panaudojo tarnybinius ginklus. Kiek pavažiavus, automobilis nuvažiavo nuo kelio, apvirto ir atsitrenkė į kelkraštyje augančius medžius.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio vairuotojas, gimęs 1995 m., gyvenantis Sekionių kaime, Kaišiadorių r., kuris su galvos ir rankos trauma GMP buvo išvežtas į KMUK. Jam nustatytas 1,45 prom. girtumas, teisės vairuoti jis neturėjo. Kartu su juo važiavo keleivis, gimęs 1996 m., nenukentėjo, jam nustatytas 0,85 prom. girtumas.

Surinkta eismo įvykio medžiaga, surašytas tarnybinis pranešimas, pradėta administracinė teisena.

Užpuolė ir apiplėšė gatvėje

2016-09-03, apie 22 val., Kaišiadorių mieste, einančiai Gedimino gatve pilietei, gimusiai 1953 m., toje pačioje gatvėje, nenustatytas vyras, sudavęs smūgį į galvą, iš nukentėjusiosios rankų jėga išplėšė rankinę su pinigine, kurioje buvo apie 40 eurų, pensininko pažymėjimas, įvairios prekybos centrų nuolaidų kortelės. Vyras pasišalino. Nukentėjusioji kreipsis į Kaišiadorių ligoninės priėmimo skyrių apžiūrai. Skirta užduotis atlikti objekto tyrimą. Įtariamasis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užpuolė prie „Pasagėlės“

2016-09-03, 1 val. 20 min., automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia parduotuvės „Pasagėlė“, esančios Gedimino gatvėje, Kaišiadorys, pilietį užsipuolė pažįstamas pilietis, kuris priėjęs prie automobilio durų, jas atidarė, laikydamas rankoje metalinę golfo lazdą pradėjo jį įžeidinėti, vadino necenzūriniais žodžiais bei grasindamas susidorojimu paėmė jį už drabužių ir traukė iš automobilio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas sužalotas ir be sąmonės

2016-09-04, apie 2 val., prie Gedimino gatvėje esančio pastato, Kaišiadorių mieste, aikštelėje, rastas be sąmonės sužalotas pilietis, gimęs 1988 m., gyvenantis Gudienos kaime, Kaišiadorių r., kuris buvo pristatytas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas. Piliečiui diagnozuoti akiduobių, skruostikaulio, žandikaulio lūžimai. Po medikų apžiūros pilietis hospitalizuotas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pavogta mediena

2016-09-05 gautas pareiškimas apie tai, kad 2016-09-02 nustatyta, kad iš VĮ Kaišiadorių miškų urėdijos Palomenės girininkijos, esančio miško, produkcijos sandėlio, pavogta mediena, kurios vertė 2581,50 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rasta pasikorusi

2016-09-05, apie 16 val. 55 min., savo namuose, malkinėje, Palomenės sen., Kaišiadorių r. rasta pasikorusi pilietė, gimusi 1954 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto