Policijos įvykių suvestinė rugsėjo 7-13 d.

Kaišiadoryse pavogtas automobilis

Laikotarpyje nuo 2016-09-08 1 val. iki 8 val. 30 min. iš namo kiemo, esančio Gedimino gatvėje, Kaišiadorių mieste, pavogtas automobilis „VW Golf“, raudonos spalvos. Padaryta turtinės žalos už 500 eurų. Automobilis nedraustas, nesignalizuotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Būdamas neblaivus pasišalino iš eismo įvykio vietos ir siūlė kyšį

2016-09-10 apie 17 val. 30 min. pilietis, gimęs 1975 m., gyvenantis Bučionių kaime, Palomenės sen., Kaišiadorių r.,  būdamas neblaivus (jam nustatyta 2,07 prom. girtumas), pasišalino iš eismo įvykio. Pilietis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, Kaišiadorių r. PK VPS PB vyr. patruliams siūlė 1500 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Neblaivus sūnus smurtavo prieš motiną

2016-09-11, apie 17 val., namuose, Rusių kaime, Kaišiadorių r., neblaivus (jam nustatytas 2,25 promilės girtumas)  pilietis, gimęs 1994 m., sudavė motinai vieną smūgį ranka į galvą bei kelis smūgius į įvairias kūno vietas, tokiu būdu sukeldamas fizinį skausmą. Nukentėjusioji apžiūrai GMP nuvežta į Kaišiadorių ligoninės priėmimo skyrių. Smurtautojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pavogė traktorių

2016-09-11 apie 8 val. pilietis, gimęs 1937 m., atvykęs į sodą Kriaučiškių kaime, Žiežmarių apyl. sen., Kaišiadorių r., pastebėjo, kad nėra kieme stovėjusio traktoriaus T-25A, oranžinės spalvos, kurio vertė 1500 eurų. Ant traktoriaus buvo prikabinta žemės dirbimo freza, kurios vertė 1000 eurų. Taip pat išlaužytos turėklų dekoratyvinės lentelės ir išdaužtas sodo namelio antrajame aukšte esantis langas. Iš namelio vidaus niekas nedingę. Turtas draustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apvogė kombainą

2016-09-11 apie 13 val. pilietis, gimęs 1960 m., atvykęs į laukus, esančius Molijų kaime, Kruonio sen., Kaišiadorių r. prie kombaino pjaunamosios, kuri buvo palikta ant ratukų, pastebėjo, kad yra pavogtas darbinis velenas, kurio vertė 800 eurų, fiksavimo kaiščiai, kurių bendra vertė 120 eurų ir metalinės atraminės kaladėlės, kurių bendra vertė 40 eurų. Turtas draustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Alkoholio aukos…

2016-09-11 15 val. 15 min. gautas pranešimas apie tai, kad neblaivus sūnus namuose kelia triukšmą. Telefonu kalbant, pranešėjas buvo nusiteikęs agresyviai, keikėsi, grasino sūnų nužudyti, papjauti. Nuvykus į įvykio vietą Žiežmarių miestelyje, Kaišiadorių r., rastas neblaivus pranešėjas, gimęs 1962 m., kuriam nustatytas 2,51 prom. girtumas. Namuose visi  buvę asmenys buvo neblaivūs. Smurto artimoje aplinkoje fakto nenustatyta. Tačiau tėvas, agresyviai nusiteikęs, kelis kartus pakartojo, girdint policijos pareigūnams, grasinančius sūnui žodžius, reiškė pretenzijas patiems pareigūnams. Pilietis buvo sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Tą pačią diena, apie 17 val., gautas pranešimas sūnaus, gimusio 1992 m., kad, būnant pas tėvus, neblaivus brolis pradėjo konfliktuoti, grasinti, puolė su kėde į pareiškėją, o pastarasis gindamasis sudavė delnu jam į nosį. Abu broliai sulaikyti ir taip pat pristatyti į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užpuolė ir apiplėšė viduryje dienos

2016-09-13, apie 14 val., gautas pranešimas apie tai, kad prie parduotuvės „Megalinija“, esančios Gedimino g., Kaišiadorių m., buvo užpultas ir sumuštas vyriškis, iš kurio buvo atimtas mobilaus ryšio telefonas. Nuvykus į įvykio vietą, buvo rastas pilietis, gimęs 1962 m., registruotas Kaišiadorių rajono savivaldybėje, kuriam kraujavo iš dešinės ausies. Minėtas vyriškis paaiškino, kad jį sumušė ir iš jo atėmė mobilaus ryšio telefoną „Nokia“, raudonos spalvos, iš matymo pažįstamas vyriškis, kuris buvo kartu su savo drauge. Įtariamasis buvo sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto