Policijos įvykių suvestinė spalio 26 d. – lapkričio 1 d.

Sprogmenys

Spalio 27 dieną, Kaišiadorių rajone, Paparčių kaime, netoli namų rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Įtariamas sprogmuo yra apie 40 cm ilgio ir apie 14 cm pločio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dar vienas daiktas, panašus į sprogmenį, tą pačią dieną buvo rastas Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje. Dėl jo taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Naudojasi banko kortele

2015 m. spalio mėn., pilietė, gyvenanti Kaišiadoryse, pastebėjo, kad jos AB „DNB“ banko mokėjimo kortele neteisėtai naudojasi nenustatyti asmenys. Turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pavogė benzininius pjūklus

Spalio 29 d., 5 val. 30 min., pilietis, gyvenantis Kaišiadorių rajone, pastebėjo, kad iš kieme esančio neužrakinto garažo pavogtas benzininis pjūklas „Husqvarna 55“, 300 eurų vertės, neveikiantis benzininis pjūklas „Husqvarna 55“, kurio vertė 100 eurų, 5 litrų talpos plastikinis bakelis su 1 litru tepalo, kurio vertė 2 eurai, 5 litrų plastikinis bakelis su 5 litrais benzino skiesto tepalu (mišiniu benzininiams pjūklams) 7 eurų vertės. Viso padaryta 409 eurų turtinė žala. Turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar vienas „medkirtys“

Spalio 31 d., apie 9 val., pareiškėjas, gimęs 1971 metais, pastebėjo, kad sulaužius ūkinio pastato durų pakabiną spyną buvo įsibrauta į ūkinio pastato, esančio Kaišiadorių rajone, vidų ir iš ten pavogti trys benzininiai pjūklai: „STIHL MS 362 M-C“, „STIKL MS 361“ ir „STIHL MS 362“. Padaryta 1700 eurų turtinė žala.

Mirtinai sužalojo pėsčiąją

Lapkričio 1 d. Kauno apskrities VPK Kaišiadorių r. PK gautas pranešimas apie tai, kad 2015-11-01, apie 18 val. 20 min., kelyje Rumšiškės-Tadarava-Jieznas, 6 km 179,2 m. Jiezno kryptimi, Dovainonių kaimo teritorijoje, Kaišiadorių rajone, pilietis, gimęs 1968 metais, gyvenantis Alytaus rajone, vairuodamas jam priklausantį automobilį „AUDI-80“, partrenkė tamsiu paros metu be šviesą atspindinčių elementų staiga į važiuojamąją kelio dalį išėjusią pilietę, gimusią 1948 metais, gyvenančią Rumšiškių seniūnijoje, Kaišiadorių rajone bei mirtinai ją sužalojo. Pirminiais duomenimis vairuotojas blaivus.

Kaišiadorių r. PK inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto