Policijos įvykių suvestinė vasario 1-7 d.

Smurtas

2016-02-02 apie 10 val. 30 min. pilietis, gyvenantis Kaišiadorių mieste, savo namuose panaudojo fizinį smurtą prieš savo žmoną, gyvenančią tuo pačiu adresu. Jai ranka sudavė per kairį skruostą, taip sukeldamas fizinį skausmą ir grasino peiliu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Bandė „išmušti“ skolą

2016-02-03 19 val. 43 min. buvo gautas pranešimas, kad iš pranešėjos pilietis reikalauja atiduoti skolą. Nuvykus pas pilietį, gyvenantį Nemaitonių kaime, Kaišiadorių r., buvo rasti du ginklai, galimai šaunamieji. Ginklai iš piliečio buvo paimti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Partrenkė dviratininkę

2016-02-04 apie 7 val. 10 min. pilietis, gyvenantis Tasiūnų kaime, Kaišiadorių r., išvažiuodamas automobiliu „Opel Vektra“ iš šalutinio į pagrindinį kelią, Gedimino ir Algirdo gatvių sankryžoje, Kaišiadorių mieste, nepraleido Gedimino gatve važiuojančios dviratininkės ir ją partrenkė. Pilietė po eismo įvykio buvo pristatyta į Kaišiadorių rajono ligoninę, kur jai diagnozuotas dešinės kojos blauzdikaulio lūžis. Pirminiais duomenimis abu eismo įvykio dalyviai blaivūs. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vogė mišką

2016-01-30 11 val. 32 min. buvo gautas pranešimas iš BPC, kad šiuo metu yra neteisėtai kertamas ir vagiamas miškas Pravieniškių II kaime, Kaišiadorių r. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, buvo rasti įtariamieji. Tikslinant minėto pranešimo aplinkybes paaiškėjo, kad neteisėto miško kirtimo metu išpjauti 163 žali beržai, kurių bendras tūris 26,27 m3 ir 5 žalios drebulės, kurių bendras tūris 2,03 m3. Neteisėto miško kirtimo metu mediena pasisavinta. Padaryta žala nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

2016-02-06 gautas pranešimas, kad Karčiupio k., Kaišiadorių r., nupjovus sodo namo rūsio lango grotas, patekta į namo vidų. Pavogta siurblys, kampinis šlifuoklis. Žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nepilnametę užpuolė traukinių stotyje

2016-02-06, apie 15 val. 45 min., viešoje vietoje, J. Misiūno alėjoje, Kaišiadorių mieste, esančioje traukinių stotyje, nepažįstamas vaikinas be jokios priežasties sudavė kumščiu smūgį nepilnametei, gimusiai 2002 m. Po medikų apžiūros jai konstatuotas lūpų sumušimas. Nukentėjusioji išleista į namus. Įtariamasis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas artimoje aplinkoje

2016-02-07, apie 16 val. 50 min., namuose, Kaišiadorių mieste, neblaivus sugyventinis konflikto metu sudavė smūgį kumščiu į lūpas, dėl ko sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje.

Rastas nusišovęs

2016-02-07 apie 19 val. Kaišiadorių raj., Žiežmarių sen., Žiežmarių mstl., nuosavo gyvenamo namo kieme rastas piliečio, gimusio 1958 m. (čia gyvenusio), lavonas su šautine žaizda dešinio smilkinio srityje. Šalia lavono rastas kovinis šaunamasis ginklas-revolveris. Nustatyta, kad ginklas neregistruotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf.