Policijos pareigūnai ir ugniagesiai Kaišiadorių rajone vykdė akcijas „Padėk artimui“ ir „Saugūs namai“

2023 metų kovo mėnesį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai Donatas, Karolis ir Daiva, kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus tyrėja, bendruomenės pareigūne Neringa Perlytė – Alionienė vykdėme akcijas „Padėk artimui“ ir „Saugūs namai“.

Akcijų metu pareigūnai aplankė Palomenės, Kaišiadorių apylinkės, Žaslių, Paparčių, Pravieniškių seniūnijose gyvenančias vienišas, garbaus amžiaus senjoras. Ten, kur nebuvo, ugniagesių atstovai įrengė autonominius dūmų detektorius, kitur užteko pakeisti tik dūmų detektoriaus elementus bei priminti apie jų veikimą. Taip pat ugniagesiai patikrino šildymo įrenginius, elektros instaliaciją, įvertino veiksnius, galinčius sukelti gaisrus.

Bendruomenės pareigūnė Neringa Perlytė – Alionienė patikrino, kaip veikia išdalinti policijos aparatai, kuriais vieno mygtuko paspaudimu policijai būtų galima siųsti signalą apie iškilusį pavojų. Taip pat pasidalino informacija, kad šiuo metu labai suaktyvėjo sukčiavimai telefonu, priminė, kad senjorai nepamirštų užsirakinti durų ir taip saugotų savo turtą bei sveikatą.