Policijos pareigūnai Kaišiadorių rajone ieškojo kontrabandinių prekių

2016 m. rugsėjo 16-22 d. Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK apylinkių inspektoriai vykdė Kauno aps. VPK Kaišiadorių r. PK viršininko patvirtintą priemonių planą „Dėl akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos išaiškinimo ir pažeidimų užkardymo“.

2016-09-16 14 val. 20 min. buvo patikrinta V. Č. gyvenamosios ir pagalbines patalpos Rūčkakiemio kaime, Kruonio sen., Kaišiadorių r. sav., kur gyvenamo namo mansardoje buvo rasti ir paimti du plastikiniai buteliai, vienas 1,5 litro talpos plastikinis butelis su jame esančiu apie 1 l. tūrio skysčiu, skleidžiančio alkoholio kvapą, kitas 5 l. talpos plastikinis butelis su jame esančiu apie 1 l. tūrio skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą. V. Č. priklausančiame automobilyje buvo rastas vienas cigarečių pakelis su Rusijos Federacijos banderole.

2016-09-20 apie 10 val. 15 min. buvo patikrinta E. S. gyvenamosios patalpos Žiežmariuose, Kaišiadorių r. sav., kur gyvenamojo namo viduje, po laiptais įrengtoje uždaromoje spintelėje buvo aptikta 10 vnt. cigarečių pakelių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

2016-09-21 apie 9 val. 30 min. buvo patikrintos L. J. priklausančio buto patalpos, esančios Kaišiadorių mieste. Gyvenamosiose patalpose rasta 3 vnt. cigarečių pakelių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Priemonės vykdymo metu užfiksuoti keturi galimi teisės pažeidimai, dėl kurių pradėtos  administracinių teisės pažeidimų, numatytų LR ATPK 163(2) str.,  ir LR ATPK 177 str., bylų teisenos.

Buvo patikrinta ir daugiau gyvenamųjų ir pagalbinių patalpų, tačiau jokių akcizais apmokestinamų prekių ar draudžiamų daiktų nebuvo rasta.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto