Policijos pareigūnai Kaišiadorių rajone vykdys daiktų žymėjimo akcijas

Daiktai bus žymimi prie seniūnijų administracijos pastatų:

Liepos 22 d. nuo 16 iki 19 val. Palomenėje, adresu Medinų g. 6, Palomenės k.

Liepos 23 d. nuo 16 iki 19 val. Paparčiuose, adresu Paparčių g. 25, Paparčių k.

Liepos 25 d. nuo 16 iki 19 val. Žasliuose, adresu Vilniaus g. 6, Žaslių mstl.

Akcijos vietoje stovės policijos skiriamaisiais ženklais pažymėtas automobilis.

Daiktų žymėjimas padeda apsaugoti gyventojų turtą ir yra viena iš veiksmingiausių prevencijos priemonių nuo vagysčių. Daiktai žymimi specialia graviravimo įranga ir užregistruojamas policijos apskaitoje. Ant pažymėto daikto užklijuojamas specialus lipdukas, atbaido ilgapirščius, vagys vengia žymėtų daiktų. Be to, jei nutiktų taip, kad daiktas būtų pavogtas, žymėtą daiktą yra kur kas paprasčiau surasti, atpažinti ir grąžinti teisėtam jo savininkui. Žymimi visi vertingi daiktai: dviračiai, paspirtukai, riedžiai, įvairūs įrankiai ir prietaisai, sodo technika. Vagystės atveju nukentėjusieji turėtų būtinai pranešti policijos pareigūnams, kad daiktas buvo pažymėtas.

Pageidaujantys pažymėti daiktus, privalo turėti asmens tapatybę ir daikto įsigijimą patvirtinančius dokumentus. Visi daiktai policijoje yra žymimi nemokamai.

Pareigūnai vertingus gyventojų daiktus žymi ne tik akcijų metu, bet ir individualiai, iš anksto susitarus telefonu ar elektroniniu paštu. Daiktus galima pažymėti policijos komisariate arba namuose. Kreiptis: Irena Budrikienė, el. p. irena.budrikiene@policija.lt, tel. nr. 8 700 63621 arba Neringa Perlytė-Alionienė, el. p. neringa.alioniene@policija.lt, tel. nr. 8 700 63604.

Prevencinės priemonės metu susirinkusieji taip pat bus supažindinti su dažniausiai pasitaikančiais įsibrovimo į gyvenamąsias patalpas būdais ir apsisaugojimo nuo jų galimybėmis, patars, kaip netapti sukčių ar kišenvagių aukomis ir kaip apsisaugoti nuo smurtinių nusikaltimų.

Naujienos iš interneto