Policijos pareigūnai surado į asmenį kulką paleidusį vyrą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai išsiaiškino, kas prieš porą dienų, į „nebylaus“ vyro petį paleido kulką ir jį sužalojo. Netrukus sulaikytas įtariamasis.

Rugsėjo 4 d., pirmadienį, apie 12.30 val. bendruoju pagalbos centro telefonu paskambino vyras, kuris teiravosi, kaip ištraukti kulką, tačiau atsisakė suteikti daugiau informacijos apie tai, kas ir kada į jį šovė.

Netrukus, Kauno apskr. VPK pareigūnai, aiškindamiesi įvykio aplinkybes, nustatė, jog rugsėjo 3 d. apie 21.00 val. Kaune, Raudondvario pl., viešoje vietoje, įvyko žodinis konfliktas ir grumtynės tarp kelių neblaivių vyrų, kurių metu vyras (gim. 1980 m.) išsitraukė daiktą panašų į ginklą ir šovė į vyrą (gim. 1983 m.). Kulka pataikė ir sužalojo vyro kairės pusės petį. Nukentėjusiajam medikų pagalba suteikta kitą dieną. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,59 prom.

Kaunietis, kuris galimai sužalojo vyrą, rugsėjo 4 d. apie 13.50 val. buvo sulaikytas. Jam nustatytas taip pat sunkus girtumo laipsnis – 2,65 prom. Vyras yra gerai žinomas policijos pareigūnams už anksčiau įvykdytas įvairias nusikalstamas veikas.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.