Policijos pareigūnų ir UAB „Savingė“ dovanos pakeliui pas mažuosius eismo dalyvius

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, rūpindamiesi mažiausiųjų eismo dalyvių saugumu, jau 6 metus iš eilės vykdo tradicija tapusią akciją „Saugus pirmokas“, kurios metu policijos pareigūnai pirmąją mokslo metų dieną pirmokams įteikia po atšvaitą. Jau keletą metų iš eilės šios dovanos pasiekia ne tik visus Kauno apskrityje gyvenančius pirmokus, bet ir ikimokyklinio ugdymo auklėtinius.

Šiai socialiniai akcijai neliko abejinga UAB „Savingė“, kuri Kaišiadorių rajono ugdymo įstaigų mažiesiems auklėtiniams padovanojo vieną tūkstantį atšvaitų. „Atšvaitas – pati geriausia bendravimo su vairuotoju priemonė. Tikimės, kad visi padovanoti atšvaitai bus dėvimi matomose vietose ir mažieji eismo dalyviai bus ryškūs ir matomi tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui“, – teigia Kauno apskr. VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato viršininkas Ramūnas Grigonis, pabrėždamas, kad artėjant tamsiajam paros metui visi privalome pasirūpinti savo saugumu.

Vaikams labai svarbus ir asmeninis tėvų pavyzdys, kaip saugiai ir atsakingai elgtis kelyje. Tėvai turėtų būti pirmieji ir patys kantriausi mažiausiųjų eismo dalyvių mokytojai, jog kiekviena kelionė į namus, ar mokyklą būtų saugi.