Policijos poste įkliuvo ką tik asmenį apvogę nusikaltėliai: pareigūnams pateikė apvogto asmens dokumentą. Įkliuvo ir asmenys su narkotinėmis medžiagomis

Antrąją parą, nuo balandžio 11 d. 20.00 val. iki balandžio 12 d. 20.00 val., kuomet visoje šalyje ribojami įvažiavimai į savivaldybes, į Kauno miestą neįvažiavo 505 automobiliai. Dar  apie  šimtas automobilių nepateko į miestus ir miestelius Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių rajonuose. Daugiausiai iš jų Kėdainių rajone.

Šiandien patikros postuose dirbančiųjų pareigūnų gyventojų pasiteisinimai, rodos, po pirmos dienos nebestebino, o ir srautai pastebimai sumažėjo. Tačiau kas tikrai nustebino – įvairių išaiškintų pažeidimų skaičius. Neapsieita ne tik be protokolų, bet ir be sulaikytų asmenų.

Lygiai vidurnaktį Kaune, Vaišvydavos pl., esančiame poste patikrinimui sustabdyto į  Kauną važiuojančio automobilio „Volvo“ vairuotojas (gim. 1998 m.) ir keleivis (gim. 2000 m.) pareigūnams sukėlė įtarimų, elgėsi nenatūraliai. Pasirodo įtarimai išties pagrįsti. Apžiūros metu buvo rasta galimai narkotinės medžiagos, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Šiandien apie 10 val. buvo gautas pranešimas, jog Kaune, Šilainių seniūnijos teritorijoje, jauną vyrą sumušė ir pasisavino kuprinę su kompiuteriu bei grynaisiais pinigais trys asmenys, kurie pasišalino automobiliu „Crysler“. Po daugiau nei pusvalandžio Šilainių pl. esančiame patikros poste buvo sustabdytas automobilis „Crysler“, kurį vairavo vyras (gim. 1996 m.), o kartu su juo važiavo dar du vyrai (gim. 1990 m. ir 1986 m.). Vienas iš jų pareigūnams net nesibodėjo pateikti ne savo, o nukentėjusiojo asmens dokumentą. Visi trys vyrai buvo sulaikyti.

Nustatyti ir įvairūs KET pažeidimai: du neblaivūs vairtuojai (abiem lengvas girtumo laipsnis nustatytas, vienas – pradedantysis), vienas neblaivus dviračio vairuotojas (lengvas girtumas), trys vairuotuojai, kurie neturi teisės vairuoti transporto priemones, dešimtis neregistruotų, be techninės apžiūros ar privalomuoju draudimu neapdraustų automobilių.

Pareigūnai pravažiuojantiems, kurie neturėjo apsaugos priemonių, ir šiandien dalino  medicinines kaukes, papildomai patruliavo viešose vietose.

Primename, kad visą šventinį savaitgalį dirbs ir informaciją gyventojams teiks policijos informacijos centras, tad jei turite klausimų, prieš vykstant į kelionę rekomenduojame skambinti nemokamu informaciniu telefonu 8 700 600 00.

Naujienos iš interneto