Policijos poste sustabdytas vairuotojas bandė parodyti savo „jūrinės teisės“ žinias, tačiau gavo išbandyti areštinės gultą (video)

Šiomis dienomis ties įvažiavimais į Lietuvos miestus ir miestelius patikros postuose dirbantiems pareigūnams teko sutikti ir įžūlių vairuotojų. Vienas toks vairuotojas, nežinia ką norėjęs įrodyti, savo susitikimą su policijos pareigūnais nusprendė nufilmuoti ir paviešinti savo Facebook’o paskyroje. Bet vėliau greičiausiai pačiam pasidarė gėda žiūrėti savo nufilmuotas sapaliones ir vaizdo įrašą jis iš savo paskyros pašalino.

Visa istorija prasidėjo nuo to, kad kelyje Pakruojis-Radviliškis, kontrolės punkte sustabdyto automobilio Ford Galaxy vairuotojas atsisakė prisistatyti, bandė dėstyti teisės teorijos ir jūrinės teisės principus. Kantriai jo paskaitą išklausę patruliai turėjo keletą paprastesnių ir praktiškų klausimų, į kuriuos „ekspertas“ nesugebėjo atsakyti.

Maža to, kad nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų pateikti dokumentus bei pasitikrinti blaivumą, žmogus Marius aktyviais veiksmais priešinosi pareigūnams, išlipęs dar spyrė pareigūnui į koją.

Istorija baigėsi pradėtu ikiteisminiu tyrimu bei nakvyne Šiaulių areštinėje, o nufilmuotą ir feisbuke patalpintą paskaitą susigėdęs vairuotojas ištrynė. Na, bent jau „jūrinės teisės ekspertas“ taip manė…

Vis dėlto žmogaus Mariaus filmuoti vaizdai spėjo išplisti internete: