Populiariausi vaizdo registratoriai

Kai automobilį turi kone kiekvienas šeimos narys, tikimybė pakliūti į eismo įvykį yra gerokai didesnė nei, tarkime, prieš 20 metų. Vis dėlto, smagu žinoti, kad lengvai įperkami yra ne tik automobiliai, bet ir įvairūs priedai bei saugos priemonės. Ar kada nors susimąstėte, koks naudingas yra vaizdo registratorius? O gal kaip tik ruošiatės jį pirkti? Štai 2 vaizdo registratoriai, kurie populiariausi internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt.

Navitel R1000

Šis vaizdo registratorius toks populiarus ne šiaip. Visų pirma, tai kokybiškas daiktas, suteikiantis prabangias funkcijas už ganėtinai žemą kainą. Pavyzdžiui, Navitel R1000 turi integruotą giroskopą, kurio dėka vaizdo įrašai automatiškai išsaugomi, kai kelionės metu automobilis yra stipriau sukrečiamas. Tai užtikrina, kad ieškomus vaizdo įrašus rastumėte greičiau.

Dar viena puiki funkcija yra parkavimo režimas. Šio režimo metu vaizdo registratorius yra išjungtas, tačiau reaguoja į automobilio sukrėtimus. Tai reiškia, kad jeigu aikštelėje kas nors įbrėš jūsų automobilį, registratorius tai pradės filmuoti automatiškai.

Galų gale, prie tokios paklausos stipriai prisideda ir kaina – Navitel R1000 nekainuoja nė 100 eurų, o dizainas bei funkcijų gausa tikrai pranoksta visus lūkesčius.

Navitel R600

Dar vienas puikus ir nebrangus pasirinkimas norintiems kokybiško registratoriaus už nedidelę kainą. Navitel R600 yra šiek tiek pigesnė pirmojo varianto versija. R600 filmuoja FULL HD raiška, taip pat išsaugo vaizdo įrašus smūgio atveju ir puikiai filmuoja naktį.

Kai kuriems vairuotojams gali nepatikti tai, kad šio registratoriaus pritvirtinimui naudojami klijuojami fiksatoriai. Jeigu vaizdo registratorių planuojate naudoti keliuose automobiliuose, tada reikėtų įsigyti daugiau fiksatorių, kadangi kartą priklijavus, nuplėšti nebus nei lengva nei patogu.

Šitą modelį galite rasti už kiek daugiau nei 60-70 eurų, todėl tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems bei norintiems išbandyti keliones su vaizdo registratoriumi.

Tikrai rasite tinkamą

Vaizdo registratorius nebūtinai turi būti prie lango priklijuota kamera. Dėka gamintojų išradingumo, galima įsigyti ir ypatingai mažas kameras arba galinio vaizdo veidrodėlio formos kamerą, kurią galite uždėti tiesiog ant veidrodėlio – paprasta, gražu ir patogu. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir išsirinkti tai, kas tinka būtent jums. Čia siūlomi įvairių rūšių vaizdo registratoriai ir kitos auto prekės Senukai.lt.

Nr. 20/1

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto