Pradedamos darbuotojų paieškos naujai statomai, 25 mln. Eur. vertės, gamyklai Kaišiadorių rajone

Lietuviško kapitalo įmonė „Komfovent“ yra didžiausia vėdinimo įrangos gamintoja Baltijos šalyse. Įmonė gamina vėdinimo įrenginius namams, ofisams, gamykloms; vėdinimo sistemų komponentus; priešgaisrinės saugos ir dūmų šalinimo sistemas. Per daugiau nei 25 veiklos metus „Komfovent“ įsitvirtino Lietuvoje ir  aktyviai eksportuoja savo gaminius į daugiau nei 30 pasaulio šalių. Įmonė kasmet investuoja į modernią įrangą, procesų optimizavimą ir šiuolaikiškus standartus atitinkančias darbo sąlygas čia dirbantiems žmonėms.

„Komfovent“ veiklą vykdo nuo 1997 metų ir kasmet nuosekliai plečiasi: šiuo metu Lietuvoje įmonė turi prekybos padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje ir Telšiuose. Plėtra vykdoma ir užsienyje – Švedijoje, Suomijoje, Latvijoje, Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje. „Komfovent“ produkcija gaminama dviejose moderniose gamyklose Vilniuje ir Rygoje. Visoje įmonių grupėje dirba daugiau nei 900 darbuotojų. Ilgametė įmonės sėkmė neatsiejama nuo tvirtų ryšių tiek su klientais, tiek su darbuotojais. Pagrindiniai eksporto partneriai kartu yra jau daugiau kaip 15 metų, o maždaug trečdalis darbuotojų dirba ilgiau nei 10 metų. Pastariesiems įmonė yra įsteigusi specialias dovanas.

Vykdant tolesnę plėtrą, šių metų rudenį, „Komfovent“ pradės statyti antrą savo gamyklą Lietuvoje, Kaišiadorių rajone. Balandžio mėnesį įmonė pasirašė sutartį su Ekonomikos ir inovacijų ministerija dėl stambaus investicinio projekto Kaišiadorių regione, kurio vertė siekia 25 mln. Eur, o rugpjūčio mėnesį oficialiai išduotas statybos leidimas statyti gamybos paskirties pastatą adresu Pramonės g. 10. Baigti statybos darbus planuojama 2025 m. pirmoje pusėje.

Darbuotojų paieškos jau prasidėjo

„Komfovent“ kviečia prisijungti prie komandos darbuotojus, kurie norėtų dirbti šiuolaikiškoje įmonėje: surinkėjus, operatorius, kurie bus apmokomi vietoje, o įgiję reikiamus įgūdžius, turės galimybę pakelti kvalifikaciją ir tokiu būdu padidinti gaunamą darbo užmokestį.

Jau šiuo metu įmonės gamykloje Vilniuje dirba apie 30 darbuotojų iš Kaišiadorių rajono. Šie darbuotojai kiekvieną dieną specialiai užsakytu transportu vežami iki darbo, o vakare parvežami namo. Būsimi naujai statomos gamyklos darbuotojai taip pat bus mokomi ir kels savo kvalifikaciją Vilniaus gamykloje, taip užtikrinant aukščiausią darbo kokybę Kaišiadorių gamykloje.

Įmonės kultūra ir darbo sąlygos

Didžiausią įtaką įmonės sėkmei ir plėtrai daro darbuotojai, todėl svarbu sukurti darbinę aplinką, kuri leistų prisitaikyti kiekvienam. Įmonėje taikoma konkurencinga darbo užmokesčio ir karjeros galimybių praktika. Didelis dėmesys skiriamas lygių galimybių užtikrinimui. Įmonė neskirsto darbuotojų nei pagal lytį, nei pagal amžių, nei pagal kitus su darbu tiesiogiai nesusijusius faktorius. Kiekvienas darbuotojas vertinamas pagal tai, kaip atlieka savo darbą.

2023 metų birželio mėnesio vidutinis atlyginimas įmonėje buvo net 88 % didesnis už Lietuvos vidurkį, o 2022 metais Komfovent darbuotojų algos augo daugiau nei 16 %.

Kartu su konkurencingu atlyginimu įmonė siūlo ir daugybę papildomų naudų: nemokamą transportą į gamyklą, sporto salę, poilsio ir žaidimų zonas, galimybę pavalgyti įmonės valgykloje. Didelę dalį šių ir kitų papildomų naudų bus stengiamasi įdiegti naujojoje Kaišiadorių gamykloje.

KOMFOVENT gaminiai parduodami daugumoje Europos valstybių, todėl norėdama atitikti visų rinkų poreikius  įmonė turi dideles inžinierių, rinkodaros, reklamos, gaminių vystymo, eksporto ir prekybos komandas. Visos komandos dirba vardan vieno tikslo – kurti, gaminti ir tiekti rinkai aukščiausios kokybės vėdinimo įrangą. Bendromis visų darbuotojų pastangomis įmonė per metus pagamina ir parduoda iki 25 000 vėdinimo įrenginių ir apie 1 500 000 vėdinimo sistemos komponentų.

Visi norintys įsidarbinti „Komfovent“ kviečiami susisiekti su personalo skyriumi telefonu +37065054453 arba el. paštu personalas@komfovent.com.

Nr. 23/35