Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai gelbėtojai sulaukė aštuonių iškvietimų

Sausio 17 dieną, 1 val. 19 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Milžinų kaime, Milžinų gatvėje iš lovos iškrito moteris, kuri blogai jaučiasi. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai apie 150 kg sveriančią ligonę įkėlė į lovą.

Tą pačią dieną, 16 val. 30 min., sulaukta pranešimo, kad Kaišiadoryse, Vilniaus gatvėje reikalinga pagalba atidarant duris. Po 4 min. nuo gauto iškvietimo pradžios gelbėtojai jau buvo vietoje ir atidarė duris.

Vos po 6 min. nuo ankstesnio iškvietimo, 16 val. 36 min., ugniagesiai sulaukė pranešimo iš GMP, kad Kaišiadorių rajone, Milžinų kaime, Milžinų gatvėje vėl reikalinga pagalba medikams. Atvykę ugniagesiai išnešė sunkiai sveriantį ligonį ir nunešė į GMP automobilį.

Kaišiadorių rajone šėlstant audrai, 17 val. 18 min., buvo gautas pranešimas, kad Nemaitonių seniūnijoje, Klėriškių kaime nuvirto medis. Atvykę ugniagesiai nuvirtusį medį supjaustė ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies.

Beveik tuo pat metu, 17 val. 21 min., buvo gautas kitas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, kelio Klaipėda – Kaunas – Vilnius 252 kilometre vilkikas „Volvo FH“ užtvėrė kelią. Laimei, nuvykus į eismo įvykio vietą ugniagesių gelbėtojų pagalbos niekam neprireikė.

Po keliasdešimties minučių, 17 val. 54 min., vėl suskambo aliarmas. Buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Vilniaus gatvėje, dega namo kaminas. Per kelias minutes atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad kamine dega suodžiai. Pats namas daugiabutis, 6 butų, 10×20 metrų dydžio. Kaminas, kuriame degė suodžiai, priklauso 3 butams. Ugniagesiai pabudėjo, kol suodžiai išdegė ir pavojau nebuvo. Šio namo butuose, ugniagesių gelbėtojų vykdomų akcijų dėka, kurių metu įrengiami dūmų detektoriai, dūmų detektoriai butuose buvo įrengti.

20 val. 52 min. buvo gautas pranešimas, kad Antakalnio kaime, Kaspariškių gatvėje, namuose užkaito šildymo katilas. Pranešėjas bijo, kad gali sprogti. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad dėl namuose dingusios elektros neveikė cirkuliacinis siurblys, dėl ko ir užkaito katilas. Ugniagesiai gelbėtojai iš katilo išėmė degusias žarijas ir pabudėjo, kol visa sistema atvėso.

Nepraėjus nei valandai, 21 val. 35 min., vėl buvo pranešta, kad Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Kairiškių kaime ant kelio užvirto medis. Atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies.

Naujienos iš interneto