Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai gelbėtojai sulaukė septynių iškvietimų

Sausio 30 dienos naktį, 1 val. 44 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Dovainonių kaime, Rumšiškių gatvėje automobilis nuvažiavęs į griovį. Atvykus ugniagesiams automobilis „VW Touran“ buvo nuvažiavęs į griovį. Laimei, sužeistų ir prispaustų žmonių nebuvo. Buksyravimo lynu automobilis buvo ištrauktas.

Daugiau nei už valandos, 3 val. 3 min., buvo gautas pranešimas, kad Avilių kaime, Kaišiadorių gatvėje ant kelio nuvirtęs medis. Medis supjaustytas ir patrauktas į šalikelę, nušluota važiuojamoji kelio dalis.

Popiet, 13 val. 23 min., ugniagesiai išskubėjo į Kaišiadoryse esančią Girelės gatvę. Buvo pranešta, kad namuose dega krosnis, užkaito katilas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad dėl dingusios elektros buvo užkaitęs kietojo kuro katilas, gaisro nebuvo. Užgesintos malkos, išvėdintos rūsio patalpos, pabudėta, kol atvėso šildymo sistema. Pats namas mūrinis, 2 aukštų, 11×11 m dydžio. Dūmų detektorius įrengtas.

17 val. 39 min. buvo gautas pranešimas, kad Rumšiškių seniūnijoje, Antakalnio kaime ant kelio užvirtęs medis. Atvykę ugniagesiai medį patraukė.

18 val. 12 min. vėl buvo gautas pranešimas apie ant kelio nuvirtusį medį. Ugniagesiai, nuvykę į Rumšiškių seniūnijoje esantį Baniškių kaimą, nuvirtusio medžio nerado.

19 val. 49 min. buvo gautas dar vienas pranešimas apie nuvirtusį medį. Pasak pranešėjo, Rumšiškių seniūnijoje, Būblių kaime, 1816 kelyje ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs didelis medis. Atvykę ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė į šalikelę, nušlavė važiuojamojo kelio dalį.

Sausio 31 dieną, 16 min. po vidurnakčio, dėl stipraus vėjo nuversto medžio, ugniagesiams teko vykti į Paukštininkų gatvę. Atvykus į nurodytą vietą medis buvo nuvirtęs ant važiuojamosios kelio dalies. Medis buvo supjaustytas ir patrauktas į šalikelę, nušluota važiuojamoji kelio dalis.