Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai nenuobodžiavo

Praėjusią parą Kaišiadorių miesto ir rajono ugniagesiai tikrai nenuobodžiavo. Viso buvo sulaukta keturių iškvietimų.

Gegužės 21 dienos ankstų rytą, 6 val., buvo pranešta, kad Pravieniškių kaime, Pravienos gatvėje dega lengvasis automobilis. Per 10 minučių nuo gauto skambučio atvykę ugniagesiai rado jau atvira liepsna degantį automobilį. Gaisro metu sudegė visos degios automobilio detalės, termiškai paveiktas automobilio kėbulas.

Žaslių ugniagesių komanda taip pat turėjo darbo. 11 val. 50 min. buvo gautas pranešimas, kad Žaslių seniūnijoje, Laukagalio kaime, Slėnio gatvėje dega žolė. Ugniagesiai užgesino 50 arų plote degusią žolę.

16 val. 46 min. Žiežmarių ugniagesių komandai buvo pranešta, kad Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Kibučių kaime dega pieva. Nuvykus į vietą paaiškėjo, kad griovyje, 2 arų plote, dega žolė, kurią ugniagesiai užgesino.

Jau sutemus, 22 val. 17 min., darbo gavo ir Kaišiadorių miesto ugniagesiai. Jiems buvo pranešta, kad Kaišiadorių mieste kažkas dega. Pranešėjas mato tirštus dūmus nuo Girelės gatvės miškelio link, Paukštininkų gatvės pusėje. Išvykę ugniagesiai jokių degimo požymių nerado. Susisiekus su pranešėju ir patikslinus informaciją buvo pranešta, kad Vytauto Didžiojo gatvėje kažkas dega. Paaiškėjo, kad 3 m² plote dega šakos, kurias gelbėtojai užgesino.

Vykstant iš iškvietimo Gedimino gatvėje ugniagesiai gelbėtojai pastebėjo ant važiuojamosios kelio dalies pavojingai pasvirusią medžio šaką. Užkirsdami kelią galimai nelaimei ugniagesiai grandininiu pjūklu ją nupjovė.