Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai skubėjo gesinti butą ir gelbėjo žmones

Birželio 21 dieną Kaišiadorių ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į tris iškvietimus.

Ryte, 8 val. 53 min., buvo gautas GMP pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, reikalinga pagalba patenkant į butą 4 namo aukšte.

Į nurodytą vietą autokopėčiomis atvykę gelbėtojai užlipo iki 4 aukšte esančio buto. Į vidų pro langą patekęs ugniagesys gelbėtojas jame rado sąmoningą moterį, kuriai buvo sušlubavusi sveikata. Gelbėtojas atidarė buto duris ir į vidų įleido medikus. Moteris su neštuvais buvo išnešta į GMP automobilį ir išvežta į gydymo įstaigą.

Vėliau, 17 val. 3 min., medikai vėl paprašė ugniagesių pagalbos. Jiems buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Gedimino gatvėje, reikalinga pagalba išnešant ligonį. Per kelias minutes atvykę ugniagesiai sunkiasvorį ligonį išnešė ir įkėlė į GMP automobilį.

Po keliasdešimties minučių, 17 val. 37 min., vėl suskambo aliarmas. Buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Pravieniškėse, Pravieniškių gatvėje iš buto rūksta dūmai, viduje – senyvo amžiaus moteris.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams bute svilo maistas ant viryklės. Ugniagesiai puodą nukėlė, išvėdino buto ir laiptinės patalpas. Bute buvo įrengtas ir suveikė dūmų detektorius.

Naujienos iš interneto