Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai skubėjo į keturis iškvietimus: ugniagesiai tapo „įrankiu“ kaimynų konflikte

Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiai skubėjo į keturis iškvietimus.

Kovo 23 dienos popietę, 12 val. 23 min., ugniagesių pagalbos vėl prireikė medikams. Iš GMP buvo gautas pranešimas, kad Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Stoniavos kaime, Dvaro gatvėje reikalinga pagalba išnešti moterį, sveriančią 100 kg. Atvykę ugniagesiai padėjo išnešti ligonę į GMP automobilį.

Vakarop, 17 val. 36 min., suskambus aliarmui buvo pranešta, kad Kruonio seniūnijoje, Darsūniškio kaime, Vytauto Didžioje gatvėje esančiame name pilna dūmų, viduje gali būti neįgalus žmogus. Pasak pranešėjo, ugnies nesimato, tik dūmai. Laimei, šį kartą gaisro nebuvo – buvo rastas prisvilęs puodas su maistu, kuris buvo nukeltas dar iki atvykstant ugniagesiams. Atvykę ugniagesiai išvėdino patalpas. Smagu žinoti, kad žmonės jau vis labiau rūpinasi savo saugumu – namuose buvo įrengtas dūmų detektorius.

Antradienio vakarą, 19 val. 4 min., buvo gautas pranešimas, kad Palomenės seniūnijoje, Tauckūnų kaime, Žiego gatvėje dega automobilis. Čia pirmieji ugniagesiai pasirodė vos po 11 min. nuo gauto iškvietimo pradžios. Automobilis „Citroen Xsara“ degė atvira liepsna. Gaisto metu išdegė variklio skyrius, salonas.

Praktiškai tuo pat metu, 19 val. 6 min., ugniagesiai tapo „įrankiu“ tarp kaimynų kilusiame konflikte. Jiems buvo pranešta, kad Žiežmariuose, J. Gagarino gatvėje, kaimynai krosnyje degina neleistinas atliekas. Gaisro požymių ir pavojaus nebuvo, vyko kaimynų konfliktas. Gaila, kad per tokius asmeninius konfliktus ugniagesių pagalbos gali nesulaukti tie, kam jos iš tikrųjų skubiai reikia.

 

Naujienos iš interneto