Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiams darbo netrūko: ežere ieškojo kūno, gesino gaisrus

Praėjusią parą Kaišiadorių ugniagesiams gelbėtojams neteko nuobodžiauti. Per dieną jie sulaukė trijų iškvietimų.

9 val. 32 min. ugniagesių gelbėtojų pagalbos paprašė policijos pareigūnai. Jiems prireikė pagalbos tikrinant ar Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Kiemelių kaime, Kiemelių ežere nėra ieškomo jaunuolio kūno. Atvykus gelbėtojams buvo apžiūrėtas ledo paviršius, už 1 kilometro atlikta žvalgyba ant ledo Gudelių I ir II tvenkiniuose, 30×50 m plote nutirpusio ledo vietoje išnardyta 2–3 m gylyje, jaunuolio kūno (gimusio 1996 m.) nerasta.

11 val. 56 min. buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Sodų gatvėje, už miesto senųjų Žydų kapinių dega automobilis. Atvykus į vietą automobilis „Reno Espace“ (1995 m.)  degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė automobilio salonas, bagažinė, galinė dalis ir sparnai. Ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių ir aušino automobilio dugne įrengtą dujų balioną.

Kitas pranešimas apie gaisrą buvo gautas 16 val. 35 min. Ugniagesiams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, Kauno g. 86 dega ūkinis pastatas, atviros liepsnos nematyti. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad ūkiniame pastate (1 aukšto, mūrinis, stogas šlaitinis, dengtas šiferiu) įrengtoje katilinėje, nuo kamino iškritus žiežirbai po šiferiu, buvo pradėjusios degti medinės stogo konstrukcijos. Žmonės gaisrą užgesino patys ir nuardė 1 stogo grebėstą iki PGP atvykimo.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto