Praėjusią parą ugniagesiai skubėjo į Kiemelių ir Stasiūnų kaimus

Sausio 28 dieną Kaišiadorių rajone ugniagesiai gelbėtojai turėjo du iškvietimus į gaisrus, kurių būtų galima išvengti, jeigu gyventojai ir įmonių atsakingi asmenys užtikrintų krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimų bei eksploatavimo reikalavimų laikymąsi.

9 val. 34 min. buvo gautas pranešimas, kad Kiemelių kaime, Ežero gatvėje pranešėjas mato iš namo kamino kylančią ugnį. Vos per 6 min. atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad kamine dega suodžiai. Pats namas 9×7 dydžio, vieno aukšto, mūrinis, stogas dengtas šiferiu. Gelbėtojai pabudėjo, kol suodžiai saugiai išdegė.

Keisčiausia tai, jog žmonės vis dar nesirūpina savo saugumu ir galvoja, kad nelaimė jų namus aplenks. Namo savininkė turėjo dūmų detektorių, tačiau jis nebuvo pakabintas. Ugniagesiai dūmų detektorių pritvirtino ir įjungė.

11 val. 24 min. taip pat buvo gautas pranešimas, tik šį kartą Stasiūnų kaime, Parko gatvėje. buvo pranešta, kad dega baldų įmonės cechas. Laimei, pranešimas nepasitvirtino – skubiai atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad čia taip pat dega suodžiai kamine. Pastatas 62×30 m. dydžio, gelžbetoninis, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu. Gelbėtojai pabudėjo, kol suodžiai kamine išdegė. Galima tik įsivaizduoti, kokio mąsto katastrofa galėjo kilti, jeigu liepsnos būtų įsisiautėjusios ir išplitusios.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto