Praėjusią parą ugniagesiai užkirto kelią gaisrui, kuriame galėjo būti ir aukų

Neišvalytos krosnys ir kaminai toliau kelią galvos skausmą ugniagesiams gelbėtojams. Per vakar parą Kaišiadorių rajone gelbėtojai į tokius iškvietimus skubėjo du kartus. Viename jų, budrių piliečių dėka, išvengta ir skaudžių pasekmių.

Sausio 20 dieną, 15 val. 9 min., ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad Kaišiadorių rajone, Stasiūnų kaime, Ateities gatvėje dega suodžiai kamine, o namo viduje miega neblaivus vyras.

Vos per 9 minutes atvykus pirmiesiems ugniagesiams pranešimas pasitvirtino – namo kamine degė suodžiai, o namo viduje miegojo neblaivus vyras. Pats namas mūrinis, vieno aukšto su mansarda, 9×9 metrų dydžio, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas šiferiu.

Ugniagesiai išvalė nerūpestingo šeimininko krosnį ir pabudėjo, kol kamine išdegė suodžiai bei įsitikinę, kad pavojaus nebėra – išvyko. Deja, bet dūmų detektoriaus name nebuvo, tad belieka dėkoti budriems gyventojams ir ugniagesiams, kad laiku buvo užkirstas kelias didelei nelaimei.

Dar po keliolikos minučių, 15 val. 23 min., buvo gautas kitas iškvietimas. Buvo pranešta, kad Kaišiadoryse, Vytauto Didžiojo gatvėje, dega kaimyno kaminas, per jį eina ugnis, niekas neatidaro durų.

Atvykus ugniagesiams kamine degė suodžiai. Namas mūrinis, vieno aukšto, su mansarda, 10×8 metrų dydžio, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.

Ugniagesiai ir čia išvalė krosnį ir pabudėjo, kol kamine išdegė suodžiai. Dūmų detektoriaus šie namo šeimininkai taip pat nebuvo įsirengę.

Naujienos iš interneto