Praėjusią parą visoje Lietuvoje nusikaltėliai darbavosi peiliais

Praėjusią parą policijos pareigūnai kaip niekada daug kartų buvo kviečiami į iškvietimus, kuriuose buvo naudojami peiliai.

Lapkričio 24 d. apie 13 val. Kaune, Jonavos g., sodo namelyje, rastas moters (gimusios 1964 m.) lavonas su daugybinėmis durtinėmis-pjautinėmis žaizdomis kūne. Įtariamoji neblaivi (gimusi 1982 m.) uždaryta į areštinę.

Apie 17 val. Kaune, Jurbarko g., iš matymo pažįstamas vyriškis papurškė ašarinių dujų į akis vyrui (gimusiam 1991 m.) bei grasindamas peiliu, pagrobė auksinę grandinėlę su pakabuku, mobiliojo ryšio telefoną „Samsung A5“ bei 380 eurų. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Dar vienas nusikaltimas panaudojant peilį buvo įvykdytas Pakruojyje. Apie 19 val. 30 min. Vytauto Didžiojo g. kilus konfliktui tarp grupės neblaivių asmenų, peiliu buvo sužaloti du vyriškiai: gimęs 1990 m. ir gimęs 1982 m. Vienas jų dėl durtinės žaizdos nugaroje paguldytas į Šiaulių ligoninę, o kitas dėl durtinės žaizdos kojoje, suteikus medikų pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Apie 21 val. Vilniuje, Gabijos g., nepažįstamas vyriškis peiliu sužalojo nepilnametį (gimusį 1999 m.), kuris dėl durtinės žaizdos kojoje nuvežtas į ligoninę.

Kaune tą dieną peiliu padarytų nusikaltimų buvo daugiausia. Dar į vieną iškvietimą policija vyko 22 val. Jiems buvo pranešta, kad Kaune, A. Mickevičiaus g., du nepažįstami vyriškiai sudavė smūgius į galvą vyrui (gimusiam 1982 m.) bei grasindami peiliu, iš jo pagrobė striukę, kurioje buvo 10 eurų, asmens dokumentai bei mobiliojo ryšio telefonas. Materialinis nuostolis – 600 eurų.