Pranešta apie užminuotą Kauno oro uostą

Šiandien, birželio 6 dieną, 10 val. 34 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kauno rajone, Karmėlavos miestelyje, Oro Uosto g. 4, Kauno oro uoste, padėtas sprogmuo. Į įvykio vietą išsiųstos Kauno APGV priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, policijos pareigūnai bei greitosios medicininės pagalbos brigados, blokuojami visi įvažiavimai bei išvažiavimai į oro uostą. Įvestas planas „Skydas“ ir laukiama atvykstant „Aro“ pareigūnų, kurie ieškos galimai padėto sprogmens.

Iš Kauno oro uosto keleivių terminalo evakuota apie 250 žmonių.

Komentuodama susiklosčiusią situaciją Lietuvos oro uostų komunikacijos projektų vadovė Agnės Mažeikytės sakė, kad lėktuvų nusileidimui tai neturėtų kliudyti, nes sprogmens ieškoma pastato viduje, o nusileidimo bei pakilimo takai nepapuolą į pavojaus zoną. Lėktuvams nusileidus jie bus pastatyti į tolimiausią aikštelę, o keleiviai nebus išleidžiami tol, kol nepaaiškės, kad terminale saugu.

Suplanuoti skrydžiai iš Kauno oro uosto taip pat tikriausiai bus atidėti.

Apie padėtą sprogmenį pranešęs anonimas šiuo metu nustatinėjamas. Manoma, kad pranešimas gali būti melagingas, tačiau pareigūnai vis tiek privalo imtis visų saugumo priemonių ir įsitikinti, kad oro uoste sprogmens nėra.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto