Prasideda vasaros turizmo sezonas

Sveiki, kelionių mėgėjai. Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras kviečia pradėti vasaros kelionių sezoną. Atsisveikinome su žiemos speigais ir kitais jos teiktais malonumais ir laukiame Jūsų, norinčių keliauti šiltuoju metų laiku.

Centras žiemą tikrai nemiegojo, kaip tą darė kai kurie gyvūnai. Mes dalyvavome parodoje „ADVENTUR“, vykusioje Vilniuje, parodoje Rygoje „Balttour“. Jose pristatėme Kaišiadorių rajoną, pakvietėme keliautojus jame lankytis, drauge su bendruomenėmis pasiūlėme įvairių lankytinų vietų ir pramogų. Specialiai Rygos parodai parengėme leidinį „Kaišadores novads“ latvių kalba. Kartu su Kauno regiono plėtros agentūra parengėme regiono Šimtmečio maršrutą bei žaidimą, kviečiantį keliauti po Kauno regioną. Apie maršrutą ir žaidimą netrukus sužinosite iš įvairių informacijos šaltinių.

Parengėme klipą apie mūsų rajoną tarptautinei parodai Londone „Telegraph Travel Show“. Parodos lankytojai galėjo susipažinti su mūsų rajonu parodoje platintu leidiniu „Kaišiadorys region“ anglų kalba.

Kartu su savivaldybe dirbame Kauno regiono lankytinų vietų ženklinimo ir Kauno marių ir Nemuno kilpų turizmo e-rinkodaros projektuose, kurių „produktai“ išvys dienos šviesą dar šiemet.

Kviečiame apsilankyti centre ir susipažinti su naujais leidiniais apie mūsų gražųjį rajoną. Jūs rasite Šimtmečio maršrutą, lankstinukus „Įdomybės Kaišiadorių krašte“, „Kaišiadorių krašto gamta“, „Šv.Jokūbo kelyje“, įvairių maršrutų.

Likdamas ištikimas tradicijoms Turizmo ir verslo informacijos centras balandžio 6 d. Varkalėse, Ringailių salėje organizavo septintąjį žaidimą-žinių turnyrą „Kaišiadorių ambasadorius“. Nugalėtojais tapo žasliečių komanda „Varsa“. Komandos „Atskalūnai“ ir „Vilunčiai“, surinkusios po lygiai taškų, dalinosi antrą ir trečią vietas. Dėkojame visoms devynioms komandoms, dalyvavusioms žaidime, mūsų renginio partneriams Žiežmarių kultūros centro Ringailių skyriui. Pagrindinį prizą – pelėdą sukūrė ir pagamino Kristina Zazerskienė. Dalyviams buvo įteikti Kaišiadorių TVIC, Žiežmarių kultūros centro ir Kaišiadorių savivaldybės leidiniai.

Laimetojai -komanda Varsa. nuotr Rutos Ramanauskienes

„Kaišiadorių ambasadorius“ ateityje lankysis Kruonio, Žiežmarių, Paparčių, Pravieniškių, Kaišiadorių miesto seniūnijose.

Liekame ištikimi dviratininkams. Birželio 9-10 dienomis vyksime į dviejų dienų žygį su nakvyne po Nemaitonių apylinkes. Taigi, keliautojai dviračiais jau gali ruoštis. Jau laukiame besiregistruojančių, nes turime 25 žygeivių vietas, iš kurių dalis jau rezervuotos.

Lauksime Jūsų Kaišiadoriečių vienybės dienose, vyksiančiose birželio 14-17 dienomis. Jų metu organizuosime žygį pėsčiomis aplink Kaišiadoris. Pavadinome jį „Su kuprinėle ant pečių.“ Ketiname nueiti apie 9 kilometrus ir prisiminti Kaišiadorių istoriją aplankydami įvairias miesto vietas. Žygis planuojamas birželio 15-osios pavakare. O birželio 16 dieną Kaišiadorių miško estradoje visų lauksime dalyvaujant mūsų viktorinoje „Ar pažįsti Kaišiadorių kraštą?“, taip pat galėsite su šeima pažaisti žaidimą ant žolės „EIKIRTU“ „pakeliaujant“ po mūsų rajoną.

Tai tik dalelė mūsų siūlomos veiklos vasaros turizmo laikotarpiu. Sekite informaciją mūsų internetinėje svetainėje, facebook paskyroje, spaudoje.

Keliaukime, pažinkime savo kraštą ir tuo pačiu švęskime garbingą Atkurtos Lietuvos 100-ąjį jubiliejų.

Giedrė Streikauskaitė, Kaišiadorių TVIC direktorė
Aurelijus Balčiūnas, Kaišiadorių TVIC turizmo vadybininkas
Giedrės Streikauskaitės ir Rūtos Ramanauskienės nuotraukos