Prasidėjo Kaišiadorių pėsčiųjų viaduko projektavimo darbai

UAB „Lietuvos geležinkeliai“ informavo, kad 2020 m. vasario 5 d. pasirašyta Kaišiadorių pėsčiųjų viaduko projektavimo paslaugų sutartis. Techninis darbo projektas bus parengtas iki 2020 m. pabaigos. Parengus projektą, bus pradėtos rangos darbų pirkimo procedūros. Planuojama, kad sutartis su rangovu bus pasirašyta 2021 m. II ketvirtį, o rangos darbai baigti iki 2021 m. pabaigos. 2019 m. pradėtas pirkimas buvo nutrauktas dėl pateiktų per didelių kainų.

Taip pat jau yra pradėti triukšmo sienelių rangos darbų pirkimo konkursai. Pasiūlymų bus laukiama iki gegužės 12 d. Planuojama, jog šių metų liepos mėnesį turėtų būti pasirašyta sutartis. Pasirašius sutartį, prasidėtų projektavimas, kuris truktų 2–4 mėnesius. Projektą planuojama pabaigti 2021 m. rugsėjo mėnesį. Bendras triukšmo sienelių ilgis Kaišiadoryse bus 2800 metrų.

Primename, kad sprendžiami ir kitų rajone veikiančių geležinkelio stočių prieinamumo klausimai. Šiais metais Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus sudarė darbo grupę, kuriai buvo pavesta atlikti prieigos vietovių prie geležinkelių infrastruktūros Kaišiadorių rajono savivaldybėje įvertinimą, užpildyti klausimyną ir jį perduoti AB „Lietuvos geležinkeliai“. Tyrimo metu buvo siekiama ne tik įvertinti pačių stočių būklę, bet ir jų prieigų prieinamumą žmonėms su negalia, senjorams, dviratininkams, jaunoms šeimoms su vaikų vežimėliais, nustatyti, ar prie geležinkelio stočių yra įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, taip pat įvertinti nuvažiavimus iki geležinkelio stočių bei prieigų apšvietimo kokybę. Sudaryta darbo grupė, kuriai vadovauja mero pavaduotojas Darius Vilimas, prieigų prieinamumo kokybę ir būklę vertino trijose Kaišiadorių rajono savivaldybėje esančiose geležinkelio stotyse – Kaišiadoryse, Pravieniškėse ir Žasliuose (Guronyse).

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto