Prasidės projekto „Kaišiadorių miesto viešųjų erdvių pritaikymas bendruomenės sveikatinimo veiklai bei poilsiui“ rangos darbai

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera ir UAB „Akvesta“ pasirašė  statybos rangos sutartį dėl projekto „Kaišiadorių miesto viešųjų erdvių pritaikymas bendruomenės sveikatinimo veiklai bei poilsiui“ darbų  įgyvendinimo. Sutarties vertė 430 332,56 Eur su PVM. Paskelbus atvirą viešųjų pirkimų konkursą pasiūlymus pateikė 9 tiekėjai. Numatyta kompleksiškai modernizuoti laisvalaikio ir poilsio zoną prie Kaišiadorių miesto Girelės II tvenkinio.

„Prasidedantis dar vienas svarbus miesto viešųjų erdvių atnaujinimo projektas yra labai svarbus, nes bus sukurta patogi ir šiuolaikiška infrastruktūra poilsiui įvairaus amžiaus žmonėms, o ypatingai vaikams ir jaunimui. Atnaujintas pėsčiųjų ir dviračių takas, paplūdimys su žaidimų aikštelėmis, patogi ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė sudarys sąlygas sugrįžti ir iš naujo atrasti Girelės II tvenkinio paplūdimį, kuris anksčiau buvo labai mėgstamas ir gausiai lankomas gyventojų“, – sakė savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Projekto tikslas – skatinti Kaišiadorių miesto socialinę ir ekonominę plėtrą gerinant aplinką bei kuriant palankias sąlygas paslaugų sektoriui. Projekto įgyvendinimo metu atgaivinama esama infrastruktūra, įrengiant vaikų žaidimo aikštelę, atnaujinant betono konstrukcijos lieptą, privažiavimo asfalto dangą, sutvarkant pakrantę, įrengiant naujas sporto užimtumo aikšteles, pėsčiųjų taką, persirengimo kabinas, suoliukus su šiukšliadėžėmis, vandentiekio ir nuotekų tinklus, apšvietimą, vaizdo stebėjimo sistemą, dviračių stovus, viešąjį tualetą, lauko dušą, automobilių stovėjimo aikštelę.

Projekto įgyvendinimui pagal finansavimo sutartį skirta – 535 797,00 Eur iš jų 492 354,00 Eur ES lėšos. Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija turi prisidėti 130 556,96 Eur. Rangos darbams buvo skirta 642 422 Eur su PVM. Įvykus atviram viešųjų pirkimų konkursui buvo sutaupyta 212 089 Eur.

Rangos darbai turi būti atlikti per 12 mėnesių.

 

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.