Prasidės žiedinės sankryžos Gedimino ir Paukštininkų gatvių sankirtoje Kaišiadoryse rekonstravimo darbų viešieji pirkimai

2015 metais Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl žiedinės sankryžos įrengimo Kaišiadoryse. 2017 m. liepos 21 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija ir UAB „Tiltų ekspertų grupė“ pasirašė sutartį „Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 142 Kaišiadorys–Žiežmariai (2,17 km) esančios sankryžos su rajoniniu keliu Nr. 1807 Kaišiadorys–Antakalnis rekonstravimas, įrengiant žiedinę sankryžą“ techninio projekto parengimui ir projekto vykdymo priežiūrai atlikti. Remiantis šia sutartimi techninis projektas yra parengtas.

„Siekdami pagerinti eismo organizavimą vienoje iš judriausių miesto sankryžų, dar 2015 m. pradėjome analizuoti šviesoforo ar žiedinės sankryžos įrengimo galimybes ir šiuos klausimus derinome su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Direkcija mūsų siūlymams pritarė ir buvo parengtas žiedinės sankryžos techninis projektas, todėl džiaugiamės, kad jau kitais metais turėsime ne tiktai atnaujintą Gedimino gatvę, bet ir naują modernią žiedinę sankryžą, kuri pagerins eismą pagrindinėje miesto gatvėje“, – sakė savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

2018 m. birželio 13 d. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos suteikė Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijai visus įgaliojimus organizuoti ir atlikti atvirą viešąjį pirkimą valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 142 Kaišiadorys–Žiežmariai 2,17 km esančios sankryžos su rajoniniu keliu Nr. 1807 Kaišiadorys–Antakalnis rekonstravimo, įrengiant žiedinę sankryžą rangos darbams. Sankryžos rekonstravimo statybos darbų vertė – 860 tūkst. Eur su PVM. Supaprastintas atviras viešasis pirkimas bus atliktas vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka ir terminais.

Žiedinė sankryžos Gedimino ir  Paukštininkų  gatvių  sankirtoje įrengimas bus kompleksinė Kaišiadorių miesto centrinės Gedimino gatvės atnaujinimo darbų dalis, šios žiedinės sankryžos įrengimas neabejotinai pagerins eismo sąlygas centrinėje miesto gatvėje bei prisidės prie pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių didesnio saugumo. Prie šios sankryžos įrengimo Biudžeto lėšomis prisidės ir Kaišiadorių rajono savivaldybė.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.