Prašoma visuomenės pagalbos ieškant galimai pagrobtos merginos (papildyta: mergina rasta)

Šiandien apie 16:00 val., telefonu 112 sulaukta merginos skambučio, kuriuo ji šaukėsi pagalbos. Netrukus pokalbis nutrūko, o telefonas buvo išjungtas. Pareigūnai nustatė, jog skambinta iš Mazūriškių k., Klaipėdos rajone.

Nuvykus į įvykio vietą, bei atlikus neatidėliotinus operatyvinius veiksmus, nustatytas liudininkas, kuris nurodė, jog privažiavus juodos spalvos, galimai Mercedes automobiliui, vaikinas jėga įsisodino apie 20-22 m., vidutinio kūno sudėjimo, šviesių rudų plaukų merginą, dėvėjusią pilkos spalvos palaidinę ilgomis rankovėmis.

Pareigūnams nuolat skambinant numeriu, iš kurio šauktasi pagalbos, po kelių valandų pavyko su mergina susisiekti, bet pasakiusi, kad jai viskas gerai, mergina padėjo ragelį, telefonas vėl išjungtas.

Šiuo metu minėto automobilio ieško gausios policijos pajėgos.

Turinčius vertingos informacijos, mačiusius šį įvykį ar automobilį, prašome nedelsiant skambinti tel. 112, arba 8700 60710.

Atnaujinta

Policija dėkoja visiems piliečiams už pagalbą – šią naktį Klaipėdos rajone ieškota galimai jėga į automobilį įsodinta mergina, rasta gyva ir sveika savo bute Klaipėdoje. Pirminiais duomenimis įvyko konfliktas su sugyventiniu.