Prašome pagelbėti – Kaišiadorių ligoninei gyvybiškai būtinos apsaugos priemonės

Lietuvoje ir pasaulyje nevaldomai plintant koronavirusui, su iššūkiais susiduria ir Kaišiadorių ligoninės personalas. Lietuvoje COVID-19 infekcija pasklido ir tarp medikų. Būtent medikai yra didžiausioje rizikos grupėje. Deja, bet jų pačių galimybės apsisaugoti nuo šios infekcijos yra ypač ribotos. Medikams gyvybiškai trūksta apsauginių priemonių ir, jeigu šioje kovoje su COVID-19 virusu jie „iškris“, tiesiog nebus kam gydyti kitus užsikrėtusius asmenis. Tą puikiai atspindi Ukmergės ligoninės situacija, kai dėl užsikrėtusių ir į karantiną patekusių medikų ligoninės darbas yra tiesiog paralyžiuotas, o pacientai nukreipiami į kitas ligonines.

Socialiniame tinkle Facebook pastebėjome VšĮ „Kaišiadorių ligoninė“ direktorės Editos Skarakodienės padėkas Kaišiadorių rajono verslininkams, įmonėms ir organizacijoms, kurios jiems pagelbėja dovanojant taip reikalingas kovai su koronavirusu skirtas apsaugos priemones. Savo ruoštu, norėdami pagelbėti mūsų rajono medikams, susisiekėme su Kaišiadorių ligoninės direktore, kad išsiaiškintume, kokių apsaugos priemonių šiuo metu jiems labiausiai trūksta.

Pasak direktorės, dabar jiems yra gyvybiškai būtinos apsaugos priemonės, be kurių jie greitu metu negalės teikti paslaugų pacientams. Šiai dienai Kaišiadorių ligoninei reikia 2000 vnt. FFP2/FFP3 respiratorių, 2000 vnt. vienkartinių vandeniui nepralaidžių chalatų, 1000 vnt. kombinezonų, 2000 vnt. apsauginių kepurėlių, 2000 porų antbačių, 5000 vnt. vienkartinių chirurginių kaukių.

Kaišiadoriečiams.lt kreipiasi į visus Kaišiadorių rajono verslininkus, įmones, pavienius asmenis ir organizacijas. Jūsų visų parama šiuo metu yra ypač reikalinga. Tad jeigu turite galimybę prisidėti prie paramos Kaišiadorių medikams, maloniai prašome susisiekti su Kaišiadorių ligoninės administracija arba su mumis, kad visi kartu, bendromis jėgomis, galėtume pagelbėti mūsų medikams. Šioje kovoje su koronavirusu be medikų mes esame niekas.

Naujienos iš interneto