Pravieniškėse bus įrengta vaizdo stebėjimo įranga

Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija tęsia saugios kaimynystės projektą kartu su Kaišiadorių rajono policijos komisariatu ir Pravieniškių seniūnija. Įstaigai perduota speciali vaizdo stebėjimo įranga, kuri bus sumontuota seniūnijos teritorijoje, ją savo darbe naudos saugumo valdymo specialistai.

Saugios kaimynystės susitarimais siekiama plėtoti pastoviais ryšiai su teritorija susijusių gyventojų ir įstaigų bendras veiklas. Jos apima įvykių teritorijoje stebėjimą, pranešimus apie stebėjimo rezultatus, bendradarbiavimą su gyventojais, kas padeda užtikrinti viešąją tvarką ir saugumą.

Įrangos perdavime dalyvavęs Pravieniškių seniūnas Kęstutis Marcinkevičius patikino, kad seniūnija prisidės parenkant tinkamą vietą vaizdo stebėjimo įrangai, padės sprendžiant iškilsiančius formalumus.

Kaišiadorių policijos komisariato veiklos skyriaus atstovai – viršininkas Justinas Lanka ir tyrėja Neringa Perlytė-Alionienė – pristatė įrangos galimybes, aptarė galimybę saugios kaimynystės susitarimo pagrindu organizuoti bendrus mokymus, efektyviai keistis kaupiama informacija ir žiniomis.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Dainius Sušinskas dėkojo svečiams ir pažadėjo imtis priemonių, kad perduota įranga kuo sparčiau būtų įjungta į bendrą įstaigos stebėjimo sistemą ir pradėta naudoti.