Pravieniškėse degė UAB „Elucida“ sandėlis (atnaujinta)

Rugsėjo 11 dieną, 18.52 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajono savivaldybėje, Pravieniškių seniūnijoje, Pravieniškių kaime, Pravieniškių g. 56 dega UAB „ELUCIDA“ sandėlis.

Į įvykio vietą išsiųstos Kauno ir Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Kaip pavyko sužinoti Kaišiadoriečiams.lt, įvykio vietoje dirba net 6 ugniagesių autocisternos, keltuvas ir štabo automobilis. Po vieną ugniagesių autocisterną buvo atsiųsta iš Kaišiadorių, Pravieniškių, Žiežmarių, Kruonio, dar dvi autocisternos ir keltuvas atsiųsti iš Kauno.

Pirminiais duomenimis, gaisro židinys ir pagrindinis degimas yra sandėlio viršuje, kadangi daugiausia gesinimas vyksta vandenį liejant iš keltuvo.

Atnaujinta 2019-09-12

Kaip apie gaisrą skelbiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suvestinėje, dviejuose pjuvenų ciklonuose degė pjuvenos. Ciklonai įrengti 9 m aukštyje, vienas ciklonas nenaudojamas, 5×5 m dydžio, konstrukcijos iš medinių lentų, stogas dengtas šiferiu. 3 m atstumu nuo jo stovėjo kitas netaisyklingos formos 3 m skersmens metalinių konstrukcijų ciklonas. 19:16 val. nenaudojame mediniame ciklone degė pjuvenų ir dulkių likučiai, metaliniame ciklone – gamybinio proceso pjuvenos.

Ugniagesiams gelbėtojams pavyko išsaugoti 4 m atstumu esančią mūrinę katilinę, 3 m atstumu esančią medinių konstrukcijų stoginę su pjuvenomis, 10 m atstumu nuo gaisro esantį gamybinį pastatą. Gaisro metu nudegė, bei buvo nuardytas medinio ciklono šiferio stogas, apdegė vidus ir metaliniame ciklone buvusios pjuvenos.

Naujienos iš interneto