Pravieniškėse „metiką“ išdavė mėlynas bliuzonas

Trečiadienio popietę saugumo valdymo specialistai sulaikė asmenį, galimai į atvirosios kolonijos teritoriją permetusį paketą.

Apie 15 val. 43 min. III sektoriaus specialistas pranešė, kad į atvirosios kolonijos teritoriją per apsauginę tvorą buvo permestas vienas paketas, o jį permetęs asmuo pabėgo į gyvenvietės gilumą. Vaizdo stebėjimo priemonėmis buvo fiksuota, jog įtariamasis vilkėjo mėlyną bliuzoną su užrašu „Boss“, tamsią striukę, juodas kelnes ir avėjo tamsiai mėlynais sportiniais bateliais.

Įtariamojo paieška prasidėjo tarnybiniu automobiliu gyvenvietėje ir, nuspėjus galimą įtariamojo atsitraukimo kelią, už Laisvės atėmimo vietų ligoninės esančiame miške. Apytiksliai už kilometro nuo įvykio vietos miške pastebėtas apibūdinimą atitinkantis vyriškis. Pamatęs pareigūnus, asmuo staiga pakeitė kryptį ir, rąsteliais perlipęs melioracijos griovį, nubėgo į miško gilumą, į raginimus sustoti nereagavo.

Po kelių minučių gaudynių įtariamas permetėjas buvo sulaikytas ir atvežtas į tarnybines patalpas. Asmuo dėl įvykdyto permetimo neprisipažino, tačiau ir buvimo Pravieniškių gyvenvietėje priežasties negalėjo nerodyti. Sulaikytasis perduotas kriminalinės žvalgybos pareigūnams.