Pravieniškių pataisos namuose naktį rastas sužalotas nuteistasis

2019 m. lapkričio 8 dieną, apie 3.50 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje pastebėtas nuteistasis su kūno sužalojimo žymėmis, jam skubiai iškviesta greitoji medicinos pagalba. Pats nuteistasis paaiškino, kad praradęs pusiausvyrą nukrito nuo laiptų. Atvykę medikai apžiūrėjo nuteistąjį ir rekomendavo jį pristatyti į miesto gydymo įstaigą, todėl vyras nedelsiant buvo išvežtas į medicinos įstaigą, kur jam yra teikiama pagalba. Pravieniškių pataisos namų darbuotojai, siekdami priimti procesinį sprendimą, šiuo metu tikslina įvykio aplinkybes.

Kalėjimų departamentas, kartu su pavaldžiomis pataisos įstaigomis, nuo rugpjūčio mėn. pradėjo režiminės veiklos perorganizavimo procedūras, kuriomis siekiama užkardyti nusikalstamas veikas, subkultūros apraiškas, užtikrinti veiksmingesnę bausmę atliekančių ir suimtų asmenų priežiūrą, jų bei pataisos pareigūnų saugumą, socialinės reabilitacijos priemonių efektyvumą. Elgesio taisykles linkę ignoruoti, subkultūrą palaikantys asmenys atskiriami, kad jie negalėtų daryti neigiamo poveikio resocializacijos procese dalyvaujantiems nuteistiesiems.

Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija, bendradarbiaudami su Kalėjimų departamentu, nuosekliai įgyvendina ir tęsia priemones, skirtas subkultūros mažinimui įkalinimo įstaigoje.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto