Pritarta pažintinio tako Rumšiškėse išvystymo darbams

Rugsėjo 24 d. vykusio posėdžio metu Kaišiadorių rajono savivaldybės taryba pritarė vietinės reikšmės kelio (gatvės) nuo Šlaito akligatvio Rumšiškių miestelyje iki senojo kelio Alytus–Kaunas, esančio Kapitoniškių kaime, Rumšiškių seniūnijoje, inžinerinės infrastruktūros vystymo plano rengimui ir nustatė planavimo tikslus. Minėto sprendimo esmė: atlikti parengiamuosius darbus ir sukurti reikiamas sąlygas pažintinio tako Rumšiškėse išvystymui.

„Tiek miestelio gyventojų lūkesčiai, tiek ir poreikis išnaudoti turimą potencialą skatina atnaujinti ir puoselėti infrastruktūrą augančiame Rumšiškių miestelyje, kuris savo grožiu ir unikalia istorija garsėja visoje Lietuvoje. Pažintinio tako prie Kauno marių išvystymas ne tik padės plėtoti turizmą mūsų krašte, bet ir taps dar viena jaukia vieta, džiuginsiančia tiek mūsų krašto žmones, tiek ir svečius“, – teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Tarybos sprendimu buvo nustatyti trys planavimo tikslai: 1) sudaryti sąlygas racionaliam susisiekimo komunikacijų ir jos infrastruktūros naudojimui, 2) užtikrinti darnią susisiekimo komunikacijų infrastruktūros plėtrą, 3) nustatyti optimaliausią kelio (gatvės) trasą, atliekant žemės išpirkimo visuomenės poreikiams sąnaudų ir naudos analizę. Visų šių tikslų įgyvendinimas yra itin svarbus, siekiant pasirengti kitam pažintinio tako išvystymo etapui.

Be darbų, skirtų pažintinio tako Rumšiškėse išvystymui, rumšiškiečius ateityje nudžiugins ir kiti darbai, tarp kurių pažymėtini prieplaukos bei Nemuno ir Rumšos gatvių atnaujinimas, taip pat gatvių apšvietimo modernizavimas.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
Naujienos iš interneto