Profesijų diena. Kaišiadorių rajono Policijos komisariatas kviečia į atvirų durų dieną

Kovo 9 dieną Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje vyko Profesijų diena, kurios metu mokiniams buvo organizuojamos įvairios integruotos veiklos, skirtos mokinius supažindinti su profesijų pasirinkimo galimybėmis.

Ta proga Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 6 – 7 klasių mokiniai kartu su mokytojais apsilankė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariate. Mokinius komisariate pasitiko bendruomenės pareigūnės, kurios kartu su MRU Viešojo saugumo fakulteto II kurso studente Karolina Černiauskaite pristatė policijos pareigūno profesiją. Bendruomenės pareigūnės moksleivius supažindino su Kaišiadorių rajono policijos komisariato struktūrą, pateikė informaciją apie mokymo įstaigas, rengiančias policijos pareigūnus, stojimo sąlygas ir išskirtinius reikalavimus stojantiems į Lietuvos policijos mokyklą ar Mykolo Romerio universitetą.

Profesijų diena Kaišiadorių r. PK

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Alvydas Ramanauskas mokiniams demonstravo policijos specialiąsias priemones, pasakojo kada jos naudojamos ir kokiu tikslu, mokiniai tai pat turėjo galimybę apžiūrėti eksperto lagaminėlį, studentė Karolina pademonstravo kaip nuimami pirštų atspaudai. Buvo demonstruojama filmuota medžiaga apie MRU Viešojo saugumo fakultete ir Lietuvos policijos mokykloje ruošiamus policijos pareigūnus, Kauno apkr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnų kasdienybę ir Kauno apskrities apskrities Kriminalistinių tyrimų valdybos Kriminalistinio aptarnavimo skyriaus pareigūnų darbą įvykio vietoje.

Vaikai ir mokytojos dėkojo pareigūnams už galimybę pasisvečiuoti ir už suteiktą naudingą informaciją.  O ar ja vaikai pasinaudos ateityje – laikas parodys. Galbūt iš šio didelio lankytojų būrio ir atsiras norinčių ateityje ginti, saugoti, padėti…?

Jei planuojate rinktis policijos pareigūno profesiją, kviečiame Jus kovo 24 d., penktadienį, 10 val. į atvirų durų dieną. Su jumis bendraus Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK vadovai, atvyks Mykolo Romerio universiteto studentai, kurie pristatys šią mokymo įstaigą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.