Prognozuojama šilta, tačiau su lietumi, savaitė

Antradienį trumpos liūtys toliau prognozuojamos daug kur. Ypač lietinga bus naktis, kai kur lis smarkiai. Tuo tarpu dieną lietaus zona trauksis, jau ryto valandomis ji paliks vakarinius rajonus, o popietę ir iš rytinių pasitrauks. Vėjas pasisuks iš šiaurės vakarų ir atgins jau vėsesnį orą. Nakties metu termometrai rodys 8-13, prie jūros 5-7 laipsnius šilumos. O dieną sušils iki 12-17, prie jūros 9-11 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį lietaus nenumatoma. Dieną tik pietiniame šalies pakraštyje yra tikimybė, kad gali trumpai nulyti. Toliau pūs šiaurės vakarų vėjas. Naktį atšals iki 2-7, dieną sušils iki 14-19 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį didesnių pasikeitimų nenumatoma. Lietaus sulaukti tikimybė bus maža. Vėjas pradės suktis iš vakarų ir bus gūsingas. Temperatūra išliks panaši – naktį 2-7 laipsniai šilumos, o dieną termometrai vėl rodys 14-19, prie jūros 11-13 laipsnių šilumos.

Penktadienį taip pat dar nelis. Naktis prognozuojama šalta – tik 1-6 laipsniai šilumos, o dieną jau sušils iki 16-21, prie jūros 11-13 laipsnių šilumos.