Puikus pavyzdys: kaišiadorietis 3D spausdintuvu pagamino ir Kaišiadorių ligoninei padovanojo apsauginių veido skydelių

Medikams skundžiantis, kad jiems trūksta apsaugų kovojant su koronaviruso pandemija, į pagalbą jiems neatlygintinai stoja savanoriai, kurie patys pradėjo 3D spausdintuvais gaminti apsauginius veido skydelius. COVID-19 pandemijos metu, pagal „Prusa Labs“ ir Čekijos sveikatos ministerijos sukurtus brėžinius, savanoriai su savo 3D spausdintuvais gamina veido apsauginius skydus mūsų medikams. Ne išimtis ir Kaišiadorys.

Kaišiadorietis Dalius Leonavičius taip pat nusprendė neatlygintinai prisidėti prie savanorių, fizinių asmenų projekto, kurie neatlygintinai gamina šias apsaugos priemonės medikams. Pasak vaikino, Kaišiadorių miesto gyventojai jau prisideda prie savo ligoninės aprūpinimo šiomis priemonėmis ir nežada sustoti. Dauguma kitų apskričių dar vis laukia pagalbos, todėl prašoma prisidėti visų, kurie turi 3D spausdintuvus ir gali savo resursais atspausdinti šį projektą bei asmeniškai pristatyti nurodytai, pagalbos prašančiai, įstaigai.

Per trumpą laiką Kaišiadorių ligoninei, jų prašymu pagalbos žemėlapyje http://bymu.eu/zemelapis/, jau pristatyta 45 vnt. šios iniciatyvos savanorių pagamintų kaukių.

Pats Dalius šiandien Kaišiadorių ligoninei pristatė 10 savo pagamintų apsauginių veido skydelių.

Prie šio projekto taip pat prisidėjo ir Kaišiadorių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, kurie šią savaitę 3D spausdintuvu pagamino 38 apsauginius veido skydelius. 20 jų perdavė Kaišiadorių šeimos medicinos centrui, 15 – Kaišiadorių ligoninei ir dar 3 vnt. Kaišiadorių rajono savivaldybei.