Pusės milijono vertės naują serialą Emilis Vėlyvis filmuos Kaišiadoryse: atskleidė įdomių detalių

Vertingais kultūriniais ir gamtos paminklais garsėjantis vidurio Lietuvos miestas – Kaišiadorys, dar šį mėnesį taps laikinais namais naujame seriale „Ne tau, Martyna“  besifilmuosiančiai garsių mūsų šalies aktorių komandai.

Apie tai, kad būtent šioje vietovėje režisierius Emilis Vėlyvis ketina kurti vieną didžiausių  savo projektų, pranešė „Cinema cult distribution“ atstovai. Pirmasis bandymas „prisijaukinti“ Kaišiadoris, pasak kūrybinės komandos, buvo sėkmingas ir įvyko prieš kelis metus, kuomet filmuotas itin daug gerų kritikų ir žiūrovų atsiliepimų sulaukęs kriminalinis trileris „Piktųjų karta“.

Jau tuomet filmo autoriai vietos bendruomenės, pareigūnų, savivaldybės administracijos, verslininkų, ūkininkų buvo sutikti itin geranoriškai ir sulaukė svarbios pagalbos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Kurį laiką atliekame paruošiamuosius darbus tam, kad serialo filmavimas vyktų kuo sklandžiau. Didžioji dalis komandos Kaišiadoryse ir gyvens – čia bus mūsų biuras, filmavimo aikštelė bei namai“, – sako „Cinema cult distribution“  vadovas, televizijos projektų prodiuseris Gediminas Juodeika.

Anot jo, bendras naujojo serialo, kuriamo Go3 ir TV3 televizijos užsakymu, biudžetas sieks apie 0,5 mln. eurų. Jis ekranus turėtų išvysti kitąmet, kuomet, būtent 2024 metais, Lietuvos kultūros sostine taps Kaišiadorys.

Tai, pasak kūrybininkų, simboliškas ir svarbus sutapimas, nes seriale bus įamžintos ne tik įsimintiniausios miesto vietos bei apylinkės, bet ir kultūros objektai, administraciniai pastatai, tradicijos, žmonės. „Kai kurios scenos bus filmuojamos ir savivaldybėje, ir policijoje, o gatvės retsykiais taps nepravažiuojamos. Todėl visų, kuriems tai sukels nepatogumų, iškart norime atsiprašyti, o padėsiantiems – padėkoti“, – sako G. Juodeika.

G. Juodeika patikino asmeniškai esąs dėkingas ir mylimajai Živilei, kuri, augusi Kaišiadorių apylinkėse bei puikiai pažįstanti daugumą vietinių gyventojų, ne tik suteikė naudingos informacijos, bet ir padėjo su vietos žmonėmis – ūkininkais, visuomenininkais, pareigūnais, užmegzti draugiškus santykius.

„Nors iš anksto stengiamės numatyti net smulkiausias filmo detales ir būtinąjį rekvizitą, kartais aikštelėje skubiai prireikia ko nors itin svarbaus. Operatyviai išspręsti šį klausimą dažniausiai ir padeda vietos žmonės“, – neabejoja G. Juodeika.

Kol vyks serialo filmavimas, dalis kaišiadoriečių jame turės ir oficialų darbą.

Pagrindinė intrigų, nuotykių, netikėtų situacijų kupinos juostos herojė Martyna – patraukli, drąsi, charizmatiška ir turtinga, todėl – itin geidžiama dvidešimtmetė. Ji neturi ribų, nes ribų jai niekas niekada nebraižė.

Todėl Martyna yra tarsi vaikščiojantis dinamitas – ji ne tik galėjo ir gali bet ką, nes visada yra rami dėl savo šokiruojančiai neprognozuojamo elgesio. Už visko stovi tėvas. Vis tiek galės atpirkti. O jei pateks į areštinę – tėvas sumokės ir ištrauks. Ne pirmas kartas.

Vis dėlto apribojus Martynos laisvę ir vakarėlius, nuo jos nusisuko visi draugai ir draugės, todėl savo parankiniais ji pasikviečia kelis buvusius klasiokus ir klasiokes. Šou prasideda.

Šaltinis: tv3.lt